Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Kajetan P. wraca do Polski. Wojskowa Casa już w powietrzu

42
Podziel się:

Podejrzewany o brutalne morderstwo Kajetan P. jest już na pokładzie samolotu, którym wróci do kraju. Wojskowa Casa wystartowała z maltańskiego lotniska - podaje TVN24.

Kajetan P. wraca do Polski. Wojskowa Casa już w powietrzu
(East News, Michal Adamowski/REPORTER)

Tuż przed godziną 11.00 Kajetan P. wsiadł na pokład wojskowego samolotu Casa. Teraz mężczyzna zostanie przetransportowany do Warszawy. Polska maszyna wystartowała kilka minut po godzinie 11.00, a do Polski doleci po 5 godzinach - relacjonuje Michał Tracz z TVN24.

*Za transport oskarżonego odpowiadają funkcjonariusze z wydziału konwojowego Komendy Głównej Policji. * Decyzja maltańskiego sądu o zgodzie na ekstradycję Kajetana P. uprawomocniła się w nocy z czwartku na piątek.

Podejrzewany o brutalne morderstwo mężczyzna nie zdecydował się na odwołanie. Na początku informowano, że 27-latek będzie transportowany samolotem rejsowym, ale zrezygnowano z tego pomysłu, ponieważ jego obecność mogłaby spowodować niepotrzebne zamieszanie na pokładzie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(42)
gosc
7 lat temu
nie jeden prywatny detektyw przywiozlby go do sadu nawet rowerem ale coz co sie nie robi dla hucpy i rozglosu wszak jestesmy omanem europy
qwer
7 lat temu
papierz apeluje znieś kare śmierci,może by tak sam dał kase na utrzymanie tych bańdziorów ,jak da na utrzymanie jak z cudzej kasy jest utrzymywany,mędrek jeden.
Nick
7 lat temu
Było wysadzić go z samolotu podczas lotu i po sprawie . Raczej nikt by nie płakał z tego powodu i nie wydawano by już więcej na tego śmiecia grosza z naszych podatków .
wuj
7 lat temu
Chcieliście igrzysk, to macie. Czy telewizja będzie transmitować powitanie na lotnisku?
telewidz
7 lat temu
Wow, widzę, że mamy nową gwiazdę, Kajetana P.
jaaa
7 lat temu
wlasnie za chwile wleca w przestrzen Słowacji
Rebel
7 lat temu
Czy powitają go byli: "prezydent" i "premier" oraz POpaprani Nowocześni??????
News
7 lat temu
Dziś do Polski wraca dwie ważne osobistości.
ktoś
7 lat temu
trzeba było do torby podróżnej, głowę do plecaka, byłoby taniej
czes
7 lat temu
Jak bym chciał żeby wróciła prawdziwa milicja z czasów Kiszczaka. Na pewno by nie wrócił żywy do kraju!!!
m
7 lat temu
może jakiś dzielny wojak zapomni zamknąć drzwi ,dać mu kopa i niech spada bez spadochronu, a nie znowu marnować nasze pieniądze na proces i utrzymanie w wiezieniu
zły
7 lat temu
Tyle wysiłku dla lewych faktów? lot casy pod osłoną nocy a na Malcie pokazywany przez spec kamery pusty jej pokład. Czy w nocy były tam przywiezione zabawki z Radomia? Wszystko pokazywano wielokrotnie aby widz zapamiętał dobrze tą ściemę, bo uciekać za granicę bez paszportu ,wozić ciało z Ado B tylko po to aby zostawić jako dowód to naprawdę trzeba mieć coś z głową. Moja wersja jest taka, Jest potrzeba wysłania lewej paczki na Maltę leci Casa a Kajetan i tak się oczyści. Robota tajnej milicji coś za coś lub po coś , komuś. Mam tylko nadzieję że Minister Błaszczak przejmując już niedługo władzę nad tajną milicją w Policji opowie nam prawdę.
dziad
7 lat temu
Jestem emerytką, chodze pieszo bo na autobus mnie nie stać a bandziora wozi się samolotem - ile to kosztuje z naszych podatków ?Potem dostanie dożywocie i będzie siedział i gapił się w telewizor a nawet protestował że mu żle.
wtf
7 lat temu
a dlaczego nie przywieźli go w bagażniku samochodu? szkoda kasy na casę
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić