Wróć na
aktualizacja

Karolina Korwin Piotrowska: Homopropaganda Janka i Tomka

24
Podziel się

Są takie momenty, kiedy człowiek, nawet najbardziej tolerancyjny, w szale wakacyjnego odpoczynku nagle staje wmurowany w ziemię. I nie wierzy w to, co ma przed oczami. Tak jest teraz. Na okładce prawicowego pisma "Do "Rzeczy" mamy Jana Pospieszalskiego i Tomasza Terlikowskiego, dwa betony prawicy, którzy…no właśnie, czy ktoś wie, o co z tą okładką chodzi?

Karolina Korwin Piotrowska: Homopropaganda Janka i Tomka
(Materiały prasowe)
bCGdqEdh

*Tytuł brzmi: "Polska kontra homoimperium. Jak się bronimy przed terrorem "postępowców"". *Tytuł jak tytuł, mnie niewiele mówi, bo do dzisiaj nie wiedziałam, że jest w ogóle gdzieś jakieś homoimperium. Człowiek, jak widać, uczy się całe życie..

Ale idziemy dalej... Powyżej napisu mamy Tomasza Terlikowskiego w zbroi superbohatera rodem ze średniowiecza albo "Gry o tron", który niczym uzdrowiciel albo telewizyjny cudotwórca pokazuje nam swą umięśnioną i, jak mniemam, nieskalaną jakimkolwiek nierządnym czynem ani gwoździem tak zwanego magika z tivi dłoń. No bo co w sumie złego i niemoralnego można zrobić prawą ręką? Albo inaczej: co złego prawą ręką może zrobić superman Terlikowski? Nic. On nie ma żadnych świńskich myśli i, jak widzimy, walczy z homoterrorem.

bCGdqEdj

Obok niego w kostiumie superbohatera, mazowieckiego batmanoida, stoi dumny Jan Pospieszalski. Napina z całej siły silikonowe mięśnie, rączki idealnie wzdłuż ciała, piękny żołnierz jedynie słusznej sprawy. Oblicza obu męskich ciach prawicy skupione, myślące i jakże czujne. Nic, tylko paść przed nimi na kolana i zaintonować jakąś mocną pieśń. Mnie na przykład, ale ja jestem element wywrotowy i trochę interesuję się kostiumami, przychodzi na myśl stary ale jary, do zobaczenia na YT, teledysk Village People do piosenki "Y.M.C.A.". Chłopaki pasują tam idealnie.

Patrzę sobie na ten cud sztuki graficznej i myślę, absolutnie bez złośliwości: jaka to ładna i seksowna, a do tego gejowska do szpiku kości okładka, która mogłaby zdobić niejedno pismo dla gejów i lesbijek oraz transseksualistów na świecie. Tam chyba nawet najbardziej zepsuci i postępowi oraz zakręceni i upaleni trawą geje nie wpadliby na coś takiego i ani chybi patrzą na dzieło grafików z "Do Rzeczy" z zazdrością….Nie wiem, czy to zamierzone i nie pytam, co palą graficy z "Do Rzeczy", ale dwaj panowie są jak magnes dla całej znienawidzonej i postępowej gejozy.

Nie wiem, czy chodzi o to, że swym gejowskim seksapilem Terlikowski i Pospieszalski ściągną do pięknego kraju nad Wisłą zastępy niewyżytych seksualnie postępowych, a do tego pewnie lewackich gejów, którzy będą marzyć o dzikich orgiach z ich udziałem i tym samym panowie z modlitwą na ustach poświęcą się dla heterolandu.

bCGdqEdp

Może to obrazowanie skrytych pragnień obu panów, może oni w swoich głowach i zakamarkach umysłu rzeczywiście w najśmielszych marzeniach widzą siebie w kostiumach supermana jak na Halloween czy rodem z klubu dla transów. Może też chodzi o to, aby wystawić ich jako przynętę, by ocalić zagrożoną przez lewaków, wegetarian, cyklistów oraz ludzi gorszego sortu cześć Maryi Dziewicy, która była hetero i dostąpiła niepokalanego poczęcia jak wiadomo wszem i wobec, choć niektórzy niewierni w to wątpią.

Dwa cudnej urody teflonowe, perwersyjnie komiksowe i tęczowe ciasteczka mają nas obronić przez "postępowcami" i homoimperium. Super Tomasz i Iron Janek dumnie stoją na okładce, ośmieszeni jak te lale, na straży heteroseksualności, jedynie słusznych idei i religii. Oby nie było tak, że wielu kryptogejów uzna tę okładkę za inspirację do coming outu i będą teraz w czasie swych emocjonalnych mokrych snów marzyć choćby o chwili z Tomkiem albo z Jankiem… Chłopaki, dobrze radzę - załóżcie lepiej szybko profile na Tinderze, bo takiej reklamie możecie się nie opędzić od ofert... Wy tak na serio?

Karolina Korwin Piotrowska specjalnie dla o2.pl

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bCGdqEdK
KOMENTARZE
(24)
pon
4 lata temu
zamiast zajmować się jakimiś idiotami to moze powinno się poruszyć temat refundacji innowacyjnych leków na nowotwory krwiotwórcze,bo jesteśmy na końcu razem z Rumunią ,a obecnie nam panujący rząd ignoruje i pozostawia petycje bez odpowiedzi. ogólnie chłopcy i dziewczęta z PIS nie mają pomysłu na lub nie chca mieć na leczenie białaczki i szpiczaka.
mlody
4 lata temu
Chłopaki lubią się przebierać, po prostu ich to kręci... pewnie będą ratować centkiewicza (supergeja) z rąk z rozochoconych kobiet i wielkim finale zerwą sobie gwinty w tyłkach...
Jan
4 lata temu
Fajne chłopaki, widać, że się lubią.
bCGdqEdL
antek
4 lata temu
Trafne opisanie tych irytujących psychiczne chorych Ludzi !!!
iwan
4 lata temu
czyli walczą z kościołem katolickim
Najnowsze komentarze (24)
rt
4 lata temu
przerażają mnie tacy betonowi panowie, "stróże rodziny". tacy zwykle biją żony, skąpią kasy na rodzinę i dopuszczają się podłości za zamkniętymi drzwiami. prawdziwy mężczyzna nie musi walczyć z wiatrakami. może czegoś nie lubić, ale ma czym się zająć, bo ma własne bogate życie osobiste. tacy mężczyźni mi się podobają!
zmęczony mier...
4 lata temu
Korwin-Piotrowska ma sieczkę zamiast mózgu. Najwyższy czas żeby przestała męczyć ludzi swoją osobą!! Te jej "boże pożal się" artykuły na poziomie, co najwyżej gimnazjalisty i to mało lotnego. Jedno, czego jej nie brakuje,to wysokiego mniemania o sobie. Jest ono niestety całkowicie bezpodstawne i powinna to wreszcie zrozumieć -- czego jej serdecznie życzę!
tak to jest
4 lata temu
co tu komentować , gównojady i obszczymurki. Szkoda się denerwować.
Szats
4 lata temu
Wie pani, można się z tego śmiać i wyszydzić. Ale mowa o terrorze i sugerowanie, że przed homoseksualistami trzeba się bronić to mowa nienawiści. Niczym to się nie różni od propagandowych, antysemickich pisemek z czasów wojny gdzie sugerowano, że Żydzi posiadają jakieś wszechwładne światowe imperium i wpływy, które niszczą kraj. To jest ta sama zasada demonizowania mniejszości z którą trzeba się rozprawić. To podgrzewanie nienawiści wobec mniejszości seksualnych. I tu już śmiech znika.
bolo
4 lata temu
WP dobrze manipoluje faktami prawie wybiórcza
Biedronek
4 lata temu
Stara durna lewacka baba popuściła w pampersa , lepiej zjedz Snickersa.
emerryt
4 lata temu
to że pozwoli ubrać się w te gorsety wskazuje że lubią się przebierać . Co to oznacza ? "Nasi prawdziwi mężczyźni" tak ochoczo występują przeciwko gejom choć każdy heteryk nawet nie myśli o nich chyba że stają się przedmiotem adoracji, że zaczynam się zastanawiać czy ta agresja nie jest zasłona dymną
44
4 lata temu
Dużo tych twoich pseudo intelektualnych wypocin. Jakie jeszcze brzydkie łaty chcesz im przyszyć? Nie masz co się silić, z intelektualnego śmietnika się nie wydostaniesz bo właśnie tam jest miejsce dla miernot.
bCGdqEdD
wojt
4 lata temu
Smutno się robi czytając takie artykuły :-( Nie jestem fanem ani lewicy, ani prawicy, ale prawicowy publicyści na głowę biją tych z lewicy. Szkoda bo czasem chciało by się usłyszeć jakąś merytorycznie rozwiniętą dyskusję a nie tylko okrzyki: rasista, faszysta i zaścianek. Tym razem Pani Karolina dała popis... nie wiem czyją inteligencję bardziej obraz, czytelników czy swoją. Prze połowę artykułu opisuje co widzimy na okładce - jak byśmy, tego sami nie widzieli. Drugą połowę robi sobie żarty, z wyimaginowanych skłonności homoseksualnych tym Panów, obrażając tym samych zainteresowanych czyli środowiska LGBT. Ani słowa o co tak naprawdę chodzi z tą okładką i artykułem który się za nią kryje :-(
anty-p
4 lata temu
Anglosasi w takich momentach mówią tylko: NO COMMENTS! Pani Karolino! D Z I Ę K U J E M Y !!!
oto
4 lata temu
...... to krewna Tuska ? , czy rodzice przywędrowali z sowietami ? .....N a co tak się otwiera ? , na czerwone bagnety czy niemieckie dostatki " w podcieraniu esesmanów ? ...czego jej brak ... ach , zazdrość programowa ....PIS nie docenił takiej szczekaczki " ...a szkoda , bo dziewczyna ma talent ! , tylko cały czas z niego nie umie korzystać ... !!!! Jarek , odmładzaj kadry w mediach !!!!...
Polak
4 lata temu
zboczona baba nie ma o czym pisać!!!!! chce być autorytetem a jest nikim
as
4 lata temu
koderaści, to stan umysłu
antek
4 lata temu
Trafne opisanie tych irytujących psychiczne chorych Ludzi !!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić