Kevin Spacey apeluje do Chińczyków. Udając prezydenta

"45. prezydent USA" zachęcał do świątecznych zakupów w chińskim odpowiedniku Allegro.

Kevin Spacey apeluje do Chińczyków. Udając prezydenta
(Capital Pictures)

Zmieniasz telefony na kartę jak Elizabeth Taylor mężów? Szukasz dobrego przebrania albo nietypowych słodyczy? Frunk Underwood ma dla ciebie rozwiązanie. O ile, oczywiście, jesteś Chińczykiem z dostępem do sieci.

Witajcie dobrzy ludzie Chin - przemówił z gabinetu owalnego. Jestem prezydentem Stanów Zjednoczonych, nazywam się Frank J. Underwood i dziś wieczorem chcę zabrać wam chwilę by przywitać się i życzyć wam szczęśliwego Dnia Singla - Spacey nawiązał do nowego święta obchodzonego co roku w listopadzie.

*Stojące obok siebie jedynki kojarzą się Chińczykom z "nagimi gałęziami", a tak właśnie określa się tam singli. *Oszczędzający cały rok, single folgują sobie tego dnia i kupują do upadłego. Dlatego też Underwood zachęca, by Chińczycy pozwolili sobie na odrobinę szaleństwa

*W oczekiwaniu na kolejny sezon serialu "House of Cards" aktor Kevin Spacey ponownie wcielił się w kontrowersyjną postać prezydenta USA. *Tym razem zagrał w reklamówce dla giganta sektora handlu internetowego, chińskiej firmy Alibaba. Telewizyjna produkcja Netflix, którego Spacey jest gwiazdorem, jest w Kraju Środka niezwykle popularna.

Czy to Underwood sprawił, że Alibaba 11. listopada pobił rekord? Sprzedaż rozpoczęta o północy w ciągu 12 godzin osiągnęła wartość 1,3 mld dolarów. Chińczycy kupili blisko dwa razy więcej niż rok wcześniej.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić