REKLAMA
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Jan Muller17.07.17 (15:26)

Kierowca spłonął na A4. Jego audi uderzyło w busa

Czarna seria wypadków na A4 - cztery poważne zdarzenia w 4 godziny. W tym najnowszym i najbardziej tragicznym w skutkach kierowca spłonął w rozbitym samochodzie.
PAP/Andrzej Grygiel

Audi uderzyło w tył busa, kierowca osobówki zginął. Wypadek miał miejsce ok. godz. 13:30 na A4 w Borku Wielkim w kierunku Rzeszowa, w powiecie ropczycko-sędziszowskim.

W wyniku uderzenia kierujący audi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w bariery energochłonne. Audi zapaliło się, kierowca samochodu zginął – powiedziała serwisowi Rzeszów News Dominika Kopeć z podkarpackiej policji.

REKLAMA

Mijający miejsce wypadku kierowcy widzieli płonący już wrak. Pożar musiał wybuchnąć dość szybko. Na zdjęciach, jakie opublikowano, nie widać jeszcze ekip ratunkowych.

To już czwarty wypadek na A4 w przeciągu 4 godzin. Do pierwszego wypadku doszło w Borku Wielkim przed godz. 9:30. Uszkodzony dostawczy fiat zatrzymał się, po chwili wjechał w niego osobowy citroen. Ranne zostały trzy osoby. Drugi wypadek miał miejsce kwadrans później i zaledwie kilkaset metrów dalej, przy wjeździe na autostradę w rejonie Sędziszowa Małopolskiego. Osobowy fiat uderzył w mazdę a mazda w dostawczego mercedesa. Tu ranne zostały 2 osoby. Ok. południa na 147 kilometrze rozbiły się trzy ciężarówki, jeden kierowca został ciężko ranny.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij