Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

KOD kontra olsztyński pub. Wojna na opinie

23
Podziel się

W sieci rozgorzała dyskusja po pojawieniu się na Facebooku postu o tym, że jeden z olsztyńskich pubów rzekomo nie wpuścił grupki osób, które brały udział w demonstracji KOD.

KOD kontra olsztyński pub. Wojna na opinie
(Pixabay.com)
bETAYRmd

Post wyglądał następująco:

O bojkocie zrobiło się głośno także w serwisie wykop.pl. Z kolei na facebookowym fanpage’u pubu zaczęły pojawiać się najniższe oceny lokalu. Szybko jednak dogoniły je te najwyższe – od, jak można się domyślać, w większości przeciwników KOD. W momencie pisania artykułu olsztyński pub miał prawie 670 ocen. Najniższych było 92, a najwyższych aż 572.

bETAYRmf

Na odpowiedź właścicieli nie trzeba było długo czekać. Pojawił się wpis, w którym można przeczytać:

My jako lokal jesteśmy neutralni, w swoje progi chętnie przyjmujemy każdego strudzonego wędrowca i staramy się ugościć go najlepiej jak potrafimy. Nigdy nie prowadziliśmy "segregacji" klientów i nie zamierzamy zmieniać tego w przyszłości. Prosimy nie oceniać nas przez pryzmat pojedynczej opinii niezadowolonego klienta. Jeżeli kiedykolwiek ktoś został wyproszony przez obsługę z lokalu, to tylko i wyłącznie ze względu na niestosowne zachowanie.

Pod nim odpowiedziano też na komentarz jednego z facebookowiczów:

Opis mija się z prawdą całkowicie, polecam przyjść i się przekonać, dziś spróbujemy skontaktować się z autorem opinii, by sprawdzić jego motyw i być może wyciągnąć prawne konsekwencje.

bETAYRmG
KOMENTARZE
(23)
jarokucharski
6 lat temu
Bardzo dobrze do dobrego lokalu nie wpuszcza się bydła z KOD
Franz
6 lat temu
no i co swetru na to ???????
oz
6 lat temu
Polecam wyszukać sobie hasło "Komitet Obrony Demokracji ROZKODOWANY" i zobaczcie kto tworzy ten cały KOD.
bETAYRmH
janek
6 lat temu
KOD czy to ta instytucja która podpisała się pod niewolnictwem POLAKÓW i nakazała pracować niektórym ponad 50 lat . Czy ktoś nie ma wstydu stawać w obronie niby KODU .
kichu
6 lat temu
opinia właściciela kontra opinia jakiegoś typa -wybieram opinię właściciela każdy powinien wpuszczać tych których chce jeśli właściciel nie lubi rudych,Turków ,Ukraińców ,Rosjan ,Marsjan to powinien mieć prawo ich wyprosić Amen.
tak
6 lat temu
Jak na dobre piwo i w dobrym towarzystwie - to tylko do Olsztyna !
malwa
6 lat temu
Arabowie wytępią europejczyków jak biali Indian w Ameryce pn.
kriso13
6 lat temu
Też bym tych przygłupów z KOD-u nie wpuścił
Polak
6 lat temu
komitet,to brzmi jakos znajomo,jakby komuna,wiekszosc tych co tam łazi to postkomuna pamiętająca pochody z czerwonymi sztandarami,a po pochodzie na libacje szli i to im zostało,bo ciągle sterczenie w oknie i oglądanie TV to staje sie nudne.Niech łażą,można sie pośmiać z nich zamiast z moherów >).Tych komitetowców jest mniej niż kibiców na podrzędnym meczu piłki nożnej
zorro
6 lat temu
szKODniki PO trzeba wytępić
as
6 lat temu
PIS działa jak typowe bojówki nazistowskie
ela
6 lat temu
Księży wpuszczacie do domu a po doniesieniach o tym ile dzieci się do nich "przytulało" nie mam zaufania do wszystkich. Ja nie odwiedzam ich w domu i nie chcę by przychodzili do mnie. Z Panem Bogiem porozmawiam sobie bez ich uczestnictwa.
Stiff
6 lat temu
Jeżeli właściciel "dobiera" sobie klientelę, to ja tam już nie pójdę! Życzę bankructwa!
bETAYRmz
priste
6 lat temu
Donosicieli na wlasny Kraj tez bym niewpuscil.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić