aktualizacja 

Kolejne próby gwałtów w Niemczech. Osaczyli ofiary na basenie

1074

Trzej Syryjczycy napadli dwie nastolatki na publicznej pływalni w Monachium.

Kolejne próby gwałtów w Niemczech. Osaczyli ofiary na basenie
(PAP)

Nie ustają niepokoje w niemieckich miastach. "Dailymail" donosi o kolejnym przypadku napaści na tle seksualnym, do którego doszło w stolicy Bawarii. Dwie nastoletnie siostry zostały osaczone przez grupę młodych imigrantów z Syrii na jednym z basenów miejskich. Gdy Syryjczycy zaczęli obmacywać 17-latkę, jej 14-letnia siostra ruszyła na pomoc. Ona również padła ofiarą molestowania.

Młodym Niemkom udało się uciec. Zawiadomiły o zajściu ratowników, którzy wezwali policję. Ponieważ każdy z napastników miał mniej niż 15 lat, wszyscy będą sądzeni jako nieletni przestępcy. Według lokalnego prawa napaść, podczas której dochodzi do dotykania miejsc intymnych, jest uznawana za gwałt.

To kolejny z licznych podobnych przypadków. W sylwestrową noc w niemieckich miastach doszło do grupowych ataków na kobiety. Do tej pory wpłynęło ponad 550 zgłoszeń od kobiet, które padły ofiarami ataków na tle seksualnym ze strony imigrantów. Rozwścieczeni opieszałością władz i policji Niemcy wyszli na ulice w ramach protestów. Doszło również do licznych ataków na uchodźców z krajów arabskich oraz północnej Afryki.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić