o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Kolejne próby gwałtów w Niemczech. Osaczyli ofiary na basenie

745
Podziel się

Trzej Syryjczycy napadli dwie nastolatki na publicznej pływalni w Monachium.

Kolejne próby gwałtów w Niemczech. Osaczyli ofiary na basenie
(PAP)
bESPkACZ

Nie ustają niepokoje w niemieckich miastach. "Dailymail" donosi o kolejnym przypadku napaści na tle seksualnym, do którego doszło w stolicy Bawarii. Dwie nastoletnie siostry zostały osaczone przez grupę młodych imigrantów z Syrii na jednym z basenów miejskich. Gdy Syryjczycy zaczęli obmacywać 17-latkę, jej 14-letnia siostra ruszyła na pomoc. Ona również padła ofiarą molestowania.

Młodym Niemkom udało się uciec. Zawiadomiły o zajściu ratowników, którzy wezwali policję. Ponieważ każdy z napastników miał mniej niż 15 lat, wszyscy będą sądzeni jako nieletni przestępcy. Według lokalnego prawa napaść, podczas której dochodzi do dotykania miejsc intymnych, jest uznawana za gwałt.

To kolejny z licznych podobnych przypadków. W sylwestrową noc w niemieckich miastach doszło do grupowych ataków na kobiety. Do tej pory wpłynęło ponad 550 zgłoszeń od kobiet, które padły ofiarami ataków na tle seksualnym ze strony imigrantów. Rozwścieczeni opieszałością władz i policji Niemcy wyszli na ulice w ramach protestów. Doszło również do licznych ataków na uchodźców z krajów arabskich oraz północnej Afryki.

bESPkADC
KOMENTARZE
(745)
kienio
6 lat temu
Niemcy liczyli na tanią siłę roboczą ale się przeliczyli będą musieli wyżywić i utrzymać 1 milion arabskich gwałcicieli w więzieniach, którzy nawet kozie nie odpuszczą.
gad
6 lat temu
A co mnie to? Ja ich zapraszałem do Monachium? Maja Niemcy demokrację to niech się rządzą.
veteran
6 lat temu
nieletnich przestepcow i uchdzcow jest coraz więcej isa coraz agresywniejsi(afro-azjatycka-krew nie woda)Przewiduje ze będzie jeszcze gorzej,a policja będzie musiala stać osobiście za kazda atrakcyjniejsza malolata i wampem kobiecym.
bESPkADD
sayNO
6 lat temu
dobrze że PO przegrało wybory bo już byśmy tu mieli z 50 000 takich biednych imigrantów-gwałcicieli
sdsd
6 lat temu
Angela, wiecj ich zapros i udostepnij swoja corke zeby sie integrowali
zbyk
6 lat temu
Zwonić Breivika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
xyz
6 lat temu
patologia
oszukany wybo...
6 lat temu
Pytanie czy wojna w Europie wybuchnie jest niewłaściwe. Trzeba zapytać raczej kiedy? Wojna domowa już jest w (Niemczech, Francji, Belgii, Szwecji, rozpoczyna się też w Austrii) Wszelkie ataki islamistów są utajniane i bagatelizowane, imigranci mają wieksze prawa niż obywatele. Nie można na to reagować bo oskarżą o rasizm. Europejczycy powinni się jak najszybciej zjednoczyć i sprzeciwić tej inwazji. W ludziach jest siła. Czy sprawcy tej inwazji mają prawo oceniać demokracje i rządy w naszym kraju? To jakby pytać gwałciciela czy klepanie po tyłku to naruszenie czy tylko zabawa.... Dlaczego inne duże kraje z UE siedzą cicho w sprawie inwazji. Czy nie docierają do nas te wiadomości ? Co na to wielka Hiszpania ?, Portugalia, Holandia, Włochy nie za wiele się też udzielają. Pan Cameron cała Skandynawia .... Dania !!!! kuźwa czy ten spisek jest tak wielki ? Jeśli obywatele nie wyrażą solidarnie sprzeciwu, to biada nam Europejczykom!!! Obudźcie się albo my albo oni. Rządzący już wybrali.
oszukany wybo...
6 lat temu
Dlaczego inwazja Islamska w Niemczech? To proste. Ludzie żyją tam na niezłym poziomie, każdy kto pracuje, nawet w lidlu na kasie, jest w stanie żyć na poziomie Polaka który zarabia 5-6 tyś zł. Skoro ludzie mają dobrze nie łatwo ich zjednoczyć do jakichkolwiek sprzeciwów czy rewolucji. Ludzie przyzwyczajeni są że ich rządy dbają o podatników więc nie ma powodów sądzić że władza zrobi coś wbrew ich interesom. Jak widać przyjmowanie niezliczonej liczby imigrantów niewiadomego pochodzenia jest tragiczne w skutkach, a jest to zaplanowana akcja przeciwko samym niemcom jak i reszcie Europy bo nie uwierzę że tak wytrawni politycy jak pani Merkel nie przewidziała tragicznych skutków swoich decyzji. Europa nie ma żadnych zobowiązań do imigrantów (nie uchodźców jak ich nazywają), żeby im pomagać. Jeżeli ludność niemiecka nie rozprawi się z władzą, która cięgnie ten potężny niemiecki okręt na DNO, a małe na to szanse, a już jest nieco za późno na reakcję czeka nas wojna w Europie.
d.b.
6 lat temu
A Pani Kopacz nie boi się o własną córke?
kat
6 lat temu
Jak tylko ta swołocz przyjedzie do nas, to wybijemy to w mig!
zry
6 lat temu
Dziewczyny z mojej rodziny w Belgii już dawno temu wybierały do kąpieli baseny oddalone od Brukseli, bo na tych w Brukseli zaczepiali je Arabowie (najgorsza chołota była tam według nich z Maroka). Ale to wszystko jest pokłosiem polityki państw europejskich. Dlaczego pomogli zamordować Kadafiego, dlaczego wspierają bandytów w walce z Asadem, dlaczego obalono Sadata, wprawdzie dyktatora, ale jednak zwalczającego fundamentalism I utrzymującego porządek w Iraku. Cała Wiosna Arabska, to rewolta najbardziej fundamentalnych sunnitów wspieranych przez Arabię Saudyjską. Tylko Egipt jej się oparł, bo ma silną armię. Tam wytną Braci Muzułmańskich i będzie spokój. Najbardziej żal mi Syrii, ale tam mieszał swoje brudne ręce Izrael i jego sojusznik USA, aby osłabić Assada, bo ten jako alawita wspiera szyitów w Palestynie. A Tunezja, ale to tylko odprysk tej sunnickiej rewolty. Niedługo się okaże, że kobiet w Europie bronią gangi motocyklowe, a durne władze przymykają oczy. Brawo.
EFVEV
6 lat temu
POLISH DEFENCE LEAGUE
bESPkADv
bzdura
6 lat temu
i kto tu ma problem Polska czy Niemcy ??? a co na to komisorz wielkikiej UE ?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić