REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Copyright http sp. z o. o. -Reklama -Regulamin -Prywatność
Odświeżone 4 godziny temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
TV
WP
TVP1
TVP2
4FUN
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
12.01.16 (20:20)

Kolejne próby gwałtów w Niemczech. Osaczyli ofiary na basenie

Trzej Syryjczycy napadli dwie nastolatki na publicznej pływalni w Monachium.
PAP

Nie ustają niepokoje w niemieckich miastach. "Dailymail" donosi o kolejnym przypadku napaści na tle seksualnym, do którego doszło w stolicy Bawarii. Dwie nastoletnie siostry zostały osaczone przez grupę młodych imigrantów z Syrii na jednym z basenów miejskich. Gdy Syryjczycy zaczęli obmacywać 17-latkę, jej 14-letnia siostra ruszyła na pomoc. Ona również padła ofiarą molestowania.

REKLAMA

Młodym Niemkom udało się uciec. Zawiadomiły o zajściu ratowników, którzy wezwali policję. Ponieważ każdy z napastników miał mniej niż 15 lat, wszyscy będą sądzeni jako nieletni przestępcy. Według lokalnego prawa napaść, podczas której dochodzi do dotykania miejsc intymnych, jest uznawana za gwałt.

To kolejny z licznych podobnych przypadków. W sylwestrową noc w niemieckich miastach doszło do grupowych ataków na kobiety. Do tej pory wpłynęło ponad 550 zgłoszeń od kobiet, które padły ofiarami ataków na tle seksualnym ze strony imigrantów. Rozwścieczeni opieszałością władz i policji Niemcy wyszli na ulice w ramach protestów. Doszło również do licznych ataków na uchodźców z krajów arabskich oraz północnej Afryki.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij