Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Komisja Wenecka wyróżniła Suchocką. Co na to PiS?

76
Podziel się

Była premier Polski zyskała w Komisji wyjątkowy tytuł.

Hanna Suchocka
Hanna Suchocka (Wikimedia Commons CC BY-SA, Pelz)
bETAkUqd

Hanna Suchocka została honorową przewodniczącą Komisji Weneckiej. Jak informuje TVN 24, umożliwi to byłej premier czynny udział w pracach Komisji Weneckiej mimo braku oficjalnego członkostwa w tym gremium. Mandat Suchockiej wygasł z końcem kwietnia i nie został odnowiony, ponieważ polska strona nie zgłosiła ponownie byłej premier do Komisji Weneckiej.

Hanna Suchocka należała do Komisji nieprzerwanie od 1991 roku. Wraz z profesorem Krzysztofem Drzewieckim została jednak zastąpiona przez profesorów Bogusława Banaszaka i Mariusza Muszyńskiego, których wskazał nowy rząd. Była premier sprawowała także funkcję pierwszej wiceprzewodniczącej Komisji.

Autor: Beata Kruk

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bETAkUqf
bETAkUqG
KOMENTARZE
(76)
nerwus
5 lata temu
była płemier brała udział prywatyzacji pgr, żadnych już nie ma
fwmbit
5 lata temu
była parę miesięcy premierem i potem zamiaszkała w zamku nie mniejszym niż Putin, "Solidarność" haha
Tacke pulcke
5 lata temu
Za darmo jej nie honorują..wystarczy zobaczyć na necie jej,,pałac,, za zasługi w wygaszaniu
bETAkUqH
///////
5 lata temu
Emerytom dała głodowe emerytury ,poniżyła i odebrała ich godność .Niech tam spojrzy jaką emeryturę ma Niemiec, czy Holender, jak chodzi dumny. Teraz tak działa w komisji i "naprawia" demokrację w Polsce.
jest czego "g...
5 lata temu
Jest za co gratulować. Suchocka zmniejszyła WSKAŹNIK PODSTAWY DO OBLICZANIA EMERYTUR DLA POLAKÓW. Teraz emerytury mamy głodowe, opłaty i życie coraz droższe, ale o siebie zadbali dobrze,bo sami się ustawili na bogate życie.
anty-p
5 lata temu
Jaro tak się wkur...ił, że poszedł "ujeżdżać" byka na rodeo, zleciał z niego na zbity pysk i morda mu się zamknęła!!!
VON
5 lata temu
MAFIA RĘKAS RĘKĘ MYJE CO TA DURNA BABA ZROBIŁA DOBREGO DALA POLAKÓW DLA POLSKI NIC A WRĘCZ PRZYCZYNIŁA SIĘ DO OBALENIA PIERWSZEGO PRAWDZIWEGO DEMOKRATYCZNEGO RZĄDU RAZEM Z KLIKĄ OKRĄGŁEGO STOŁU.
pejsatygender...
5 lata temu
ale srompejs
gosc
5 lata temu
no prosze jak "patrioci dobrej zmiany" ujadaja na Polke
stara PEJSATA...
5 lata temu
stara PEJSATA PRUKFA wróciła do koryta.
Dziadek
5 lata temu
Podobnie jak tusek przysłużyła się pejsatym, to i nagroda zasłużona .
To system tot...
5 lata temu
Jak widać Suchocka to Koń trojański w PIS-ie , tutaj ciuciumuciu a tam obdarowana przez żydków z weneckiej masońskiej za wykonane zadanie oczywiście na ich korzyść , ta trzęsła cała Europą i teraz nakazuje Polsce dalsze podporządkowywanie I tak cały czas pracują agenci obcych wywiadów , tak samo jak agenturalną żydówkę przyjmuje się z honorami u Papieża, tak mój proces edukacji religijnej już się dawno zakończył......religia od czasu kiedy powstała służy największym przestępcom tego świata w białych rękawiczkach i udawanym triumfie tłumów która, nie ma nic wspólnego z czystością sumienia i wiary, tylko pasożytnictwem ,wyłudzeniami i posądzeniami plus wyrokami , tak jest od zarania dziejów do dzisiaj.............
GOść
5 lata temu
Wychodzi na to że wszyscy wyróżnieni jak w Unii tak i w komisjach , honorowani są za wrogą działalność przeciw Polsce . Zauważyłem że Tusk też był uhonorowany . A co z resztą sprzedawczyków .
bETAkUqz
bezpartyjny
5 lata temu
Kpiny totalne. Na jakiej podstawie. Ta banda robi co chce. To jest jawna wojna z przeciwnikami politycznymi. Panowie Komisarze to jest zwykle "gówno" a nie demokracja. Instytucja ośmieszona kompletnie. To są mafie polityczne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić