Kompletnie pijana urodziła martwe dziecko

Kobieta trzeźwieje w szpitalu w Zgierzu. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja zwłok dziecka.

Obraz
Źródło zdjęć: © Pixabay.com

W czasie porodu matka miała 3,22 promila alkoholu we krwi. Sprawą już zajęła się prokuratura, ale być może będzie pewien problem z pociągnięciem kobiety do odpowiedzialności karnej - podaje tvn24.pl.

Wszystko przez doniesienia, że dziecko obumarło przed kilkoma tygodniami. Takie informacje prokuratura uzyskała w szpitalu. Jeśli ta wersja potwierdziłaby się, kobieta prawdopodobnie nie będzie miała problemów z prawem. Polski kodeks karny nie przewiduje kar, jeśli płód umrze, zostanie uszkodzony lub będzie mieć rozstrój zdrowia.

Autor: Krzysztof Narewski

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie