Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Koniec niemieckiej prostytucji? Publikują adresy kobiet

20
Podziel się

Prywatne i "służbowe" adresy wszystkich niemieckich prostytutek trafiły do sieci. Teraz kobiety boją się o swoje bezpieczeństwo.

Koniec niemieckiej prostytucji? Publikują adresy kobiet
(Fotolia)
bEUjEyER

Grupa przeciwników prostytucji wytoczyła ciężkie działa. Publikacja mapy, na której zaznaczono adresy kobiet zajmujących się prostytucją, miała pokazać Niemcom, że problem dotyczy każdego zakątka kraju.

Wyciągnęli adresy podczas rozmów telefonicznych. Jednak problem w tym, że przed upublicznieniem adresów nie sprawdzono, czy dotyczą one miejsc pracy, czy zamieszkania prostytutek. Teraz kobiety boją się o swoje bezpieczeństwo, bo każdy mógł poznać ich dane osobowe.

bEUjEyET

Wszystko przez feministki? Według dazeddigital.com,, za publikację odpowiadają grupy feministek przeciwne legalizacji prostytucji w Niemczech. Jednak na razie żadna z oskarżanych przez portal osób nie przyznała się do ujawnienia adresów.

Autor: Antek Kwiatecki

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

bEUjEyFu
KOMENTARZE
(20)
xyz
6 lat temu
a co złego w prostytucji jeśli kobieta/ mężczyzna sami godzą się na tego typu zawód? I co stanie się z tą zgrają niewyżytych chopów którzy nagle nie będą mogli skorzystać z ich usług, na kim wyładują swoją frustracje? To narobi więcej złego niż dobrego
999
6 lat temu
za grzech będzie smierć wieczna, byt z diabłami w wiecznym ogniu, lecz więzniowie diabła tego nie wiedza.
GUN-freedom
6 lat temu
Niech ta sama grupa poda adresy gwałcicieli z Kolonii ;-)
bEUjEyFv
czes
6 lat temu
prostytutki są fajne!
Tomaszekkk
6 lat temu
A gdzie ochrona danych osobowych???
Mietek
6 lat temu
I Polki wrócą do Polski
san
6 lat temu
a makrela jest na wykazie
xxx
6 lat temu
W niemczech jest legalna. Płacą podatki, mają ubezpieczenia, kontrole lekarskie, emerytury pracownicze itd full wypas. PISmaki nie wiedzą co PISzą bo nie mają doświadczenia - gdzie to się qwa wykluło?
fredi
6 lat temu
niech podadza adresy alfonsow i ich bogactwo
xxl
6 lat temu
W Czechach zalegalizowano już dawno prostytucję,jest to tzw. wolny zawód,prostytutki odprowadzają składki,także należy się im korzystanie z usług służby zdrowia i emerytura,odprowadzają podatki do skarbowego na czym zyskuje państwo a nie jakieś grupy przestępcze czy też skorumpowana policja tak jak u nas.
6 lat temu
Patrol szariat?
zeb
6 lat temu
w Polsce taka mapa - wyszukiwarka istnieje od dawna i uprzyjemnia życie mężczyznom, wchodzisz na stronę, wybierasz miasto i otrzymujesz wyniki łącznie z telefonem , parametrami i funkcjonalnością dziewcząt
wik
6 lat temu
to i tak nic nie da bo degeneracja społeczeństwa poszła za daleko. Oficjalne statystyki mówią że w tygodniu praktykuje 3,5 mln Niemców a do burdelu idzie 8 mln. o do religii to można mieć różne zdanie ale 8 mln świadczy o kompletny rozpadzie więzi rodzinnych
bEUjEyFn
andre44
6 lat temu
boja sie niemozliwe!!!!!!!!!!tam nogi rozkładaja dla kazdego a tu sie boja bo w domu cnotka -zarejestrowac jako zawod i skonczyc z hipokryzja-poddac obowiazkowemu leczeniu ,badaniom kontrolnym a tak porywaja do burdeli itd -komus zalezy by tak bylo to samo fajki ,wóda itd niby walcza a meliny od 25lat te same smichu warte policja
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić