Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Kosztuje fortunę, ale nie pokazuje czasu

7
Podziel się:

Hautlence to szwajcarska firma produkująca wysokiej klasy zegarki. Ich najnowszy model kosztuje prawie 50 tys. złotych, a firma określa go "bezużytecznym, a jednak niezbędnym przedmiotem". Dlaczego bezużyteczny? Bo ich zegarek nie pokazuje, która jest godzina.

Kosztuje fortunę, ale nie pokazuje czasu
(Youtube @watchonista)

Zegarek zamiast wskazówek na cyferblacie ma prostą grę. Właściciel "The Playground Labyrinth" może nie będzie wiedział, że spóźnił się na spotkanie, ale za to może podczas nudnych narad spróbować dotrzeć kulką do końca labiryntu.

Zegarki są w wersji limitowanej. Każdy złoty labirynt chroniony jest "koroną" z szafirowego kryształu, dzięki czemu platynowa kulka nie wypada na podłogę. Cały mechanizm znajduje się na pasku ze skóry aligatora. Koszt jednej sztuki to blisko 9 tys. funtów.

W spocie reklamowym zegarka występuje Eric Cantona. Była piłkarz wygląda, jakby chciał z labiryntu dowiedzieć się, ile ma jeszcze czasu do meczu w telewizji. Ale oczywiście sztuka ta mu się nie uda. Sandro Reginelli, współzałożyciel i szef firmy, przyznał, że to, co oferują, to nowy wymiar czasu. Nic więc dziwnego, że nie pokazuje tradycyjnego czasu. Cwane, ale nie damy się na to złapać.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(7)
KA$IA$TY
7 lat temu
HEJ! zarabiajkase . weebly . com - po prostu wejdź, pobierz poradnik pdf i zacznij zarabiać naszym sposobem. BEZ WKŁADU, REGULARNE WYPŁATY, CZYM NAS WIĘCEJ TYM WIĘCEJ ZARABIAMY!
batmanek
7 lat temu
gra zegarkowa XD
batmanek
7 lat temu
gra zegarkowa
Marcin
7 lat temu
A dlaczego to wogóle nazywa się "zegarek"?
Ja
7 lat temu
A mnie ta gra zawsze nudziła :):):)
tedi
7 lat temu
jak to tam jest godzina siuśma
OnKG
7 lat temu
Jak stać Cie na taki zegarek to i czasem specjalnie przejmować się nie musisz. ;)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić