aktualizacja 

Krzysztof Gojdź celem hejterów. Lekarz nic sobie z tego nie robi

22

- To, co mam, osiągnąłem własnymi rękoma i własną głową - podkreśla lekarz, który chce inspirować młodych ludzi do walki o samych siebie i swoją przyszłość. Twierdzi, że to właśnie z tego względu nie przejmuje się wymierzonym w niego hejtem internetowym.

Krzysztof Gojdź celem hejterów. Lekarz nic sobie z tego nie robi
(PAP/StrefaGwiazd, marcin kmieciński)

Zamiłowanie do drogich, ekskluzywnych samochodów niejednokrotnie było przyczyną negatywnych komentarzy pod adresem lekarza. Internauci zarzucali mu dążenie do tandetnego lansu oraz niepotrzebne chwalenie się bogactwem. Gospodarz programu „Niezwykłe przypadki medyczne” zapewnia jednak, że o ile bierze do siebie konstruktywną krytykę, o tyle nie przejmuje się internetowym hejtem. Stara się dalej działać zgodnie z własnym planem i marzeniami, tak by dawać przykład młodym ludziom.

Jeśli swoim życiem, tym, co w życiu osiągnąłem sam własnymi rękoma i własną głową, będę w stanie zainspirować chociaż jedną, dwie młode osoby, aby zawalczyły o siebie, aby faktycznie coś w życiu osiągnęły, to będę bardzo szczęśliwy, i to, że komuś się to nie podoba, naprawdę mnie to totalnie wali, kolokwialnie mówiąc - mówi agencji Newseria Krzysztof Gojdź.

Lekarz stara się pomagać nie tylko poprzez inspirowanie ludzi do działania. Udziela się również charytatywnie - jego zdaniem pieniądze są w życiu potrzebne, pomagają bowiem żyć na odpowiednim poziomie i spełniać marzenia, trzeba się jednak nimi dzielić.

Kobiety cały czas gotują, piorą skarpetki swoim starym, wyprawiają dzieci do szkoły, ale bardzo często nie pamiętają o swoim zdrowiu, o tym, żeby pójść do lekarza chociaż raz na rok, zbadać swoje piersi, czy są zdrowe, a jeżeli nie będą one zdrowe, to również cała rodzina nie będzie szczęśliwa - mówi Krzysztof Gojdź.

Na cele dobroczynne Gojdź przekazuje honorarium z "Tańca z gwiazdami". Po pierwszym odcinku wspomógł seniorów, pieniądze z drugiego ofiarował na rzecz fundacji prowadzącej program edukacyjny w zakresie profilaktyki raka sutka.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić