aktualizacja 

"Kto najlepiej nawilżył?" Ostry wpis na Twitterze szydzący z Kaczyńskiego

68

Rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki dość dosadnie skomentował ostatnie wydarzenia, w trakcie których Jarosław Kaczyński został uhonorowany prestiżowymi tytułami. Prezes PiS zgarnął trzy nagrody za bycie „Człowiekiem Roku”.

"Kto najlepiej nawilżył?" Ostry wpis na Twitterze szydzący z Kaczyńskiego
(East News, MICHAL WARGIN)

*Na twitterowym koncie Bartoszowi Zbroi pojawiła się dosadna sonda. * Zapytał, "kto najlepiej nawilżył?" i podał trzy opcje do wyboru: "Bracia Karnowscy", "Środowisko Gapola", "Ekpa Wprost". W zabawie wzięło udział ponad 1,7 tys. użytkowników.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

*Nagrody przyznały tytuły prasy prawicowej. *Chodzi o tygodnik „w Sieci”, który należy do braci Jacka i Michała Karnowskich, tygodnik „Wprost” i tygodnik „Gazeta Polska”.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Po kilku godzinach najwyraźniej nadszedł czas refleksji. Bartosz Zbroja oficjalnie poinformował o rezygnacji z pełnionej dotychczas funkcji rzecznika Ministerswa Sportu i Turystyki.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

O kilka hołdów za daleko. Już nawet prawica drwi z czołobitności wobec Kaczyńskiego – pisze „Newsweek”. - Gala na której tytuł człowieka roku "Wprost" wręczono prezesowi PiS nawet w środowiskach bliskich prawicy wywołała skojarzenia z wazeliną - dodaje tygodnik.

*Zbroja rzecznikiem prasowym był krótko. *Funkcję pełnił zaledwie od 5 stycznia 2016 roku.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić