Kukiz ujawnił kolejne nagranie. Tym razem mówi o Schetynie

98

Nowy 20-sekundowy fragment "taśm Kukiza" opublikował sam zainteresowany. Poprzednie nagranie, na którym Kukiz nieparlamentarnie wypowiada się o Arturze Zawiszy, wywołało burzę.

Kukiz ujawnił kolejne nagranie. Tym razem mówi o Schetynie
(Wikimedia Commons - Uznanie Autorstwa CC BY, Beemwej)

Lider ugrupowania Kukiz'15 umieścił nagranie na Facebooku. Słychać na nim, jak używając przekleństw, komentuje bieżącą politykę. Według Kukiza taśma pochodzi z września 2015 roku. Nagrać miał go potajemnie jego współpracownik z kampanii parlamentarnej, Andrzej Żuromski.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Być może będę musiał jakąś grę poprowadzić k###a ze Schetyną, korzystając z tego, że znam Schetynę, żeby się k###y dowiedziały z tego PIS-u, co się dzieje - rozumiesz? - żeby się przestraszyli. Oni też nie działają w interesie Państwa - ani jedni ani drudzy. Tak to trzeba rozegrać, żeby interes Państwa zwyciężył... Żeby Polacy przestali się napier####ć i żeby tych wszystkich ekstremistów, takich psychopatów z lewej strony, jak i z prawej, spacyfikować - mozna usłyszeć na opublikowanym na Facebooku Kukiza nagraniu.

Pierwsza część "taśm Kukiza" została ujawniona w zeszłym tygodniu. Można było tam między innymi usłyszeć niecenzuralne komentarze Pawła Kukiza odnośnie Artura Zawiszy. Słowa lidera Kukiz'15 były później komentowane przez działaczy Ruchu Narodowego, którzy dzięki partii Kukiza dostali się do Sejmu. Kilku z nich groziło odejściem, ale finalnie zdecydował się na to jedynie Robert Winnicki.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store

Zobacz też:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić