Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
wb
|

Lady Gaga organizuje wyjątkowy koncert. Kiedy? Zobacz listę gwiazd

0
Podziel się:

Lady Gaga oraz Światowa Organizacja Zdrowia zorganizują wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu wsparcie pracowników opieki zdrowotnej. Wśród potwierdzonych gwiazd znaleźli się między innymi David Beckham czy Elton John.

Największe gwiazdy zorganizują koncert dla lekarzy. Wystąpi między innymi Lady Gaga
Największe gwiazdy zorganizują koncert dla lekarzy. Wystąpi między innymi Lady Gaga (Getty Images, Kevin Mazur)

Epidemia koronawirusa spowodowała, że pomoc dla lekarzy walczących na pierwszej linii frontu stała się dla społeczeństwa celem nadrzędnym. Pomoc niesiona jest z każdego zakątka świata, również z Polski. "Koncert dla Bohaterów" Fundacji TVN zaowocował w zebranie ponad 4 milionów złotych na walkę z wirusem.

Światowe gwiazdy organizują wyjątkowy koncert

Podczas konferencji Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) przeprowadzonej 6 kwietnia pojawiła się Lady Gaga. Amerykańska piosenkarka zapowiedziała wówczas, że wspólnie z WHO zorganizują wyjątkowe wydarzenie. Będzie ono miało na celu finansową pomoc dla służb medycznych walczących z koronawirusem.

To, co robicie, to narażanie się na niebezpieczeństwo, aby pomóc światu. Wszyscy was pozdrawiamy. Naprawdę triumfujecie - powiedziała Lady Gaga na początku swojego przemówienia.

Koncert odbędzie się 18 kwietnia. Będzie to przede wszystkim show muzyczne, jednak nie zabraknie również gwiazd ze świata showbiznesu, które chcą okazać swoją wdzięczność i podziw dla wszystkich lekarzy narażających swoje zdrowie i życie, aby walczyć z pandemią. Obecność potwierdził już między innymi David Beckham.

Na "scenie" pojawi się wiele znanych nazwisk z branży muzycznej. Wystąpią między innymi: Andrea Bocelli, Billie Eilish, Elton John, John Legend, Maluma, Paul McCartney czy Stevie Wonder. Wydarzenie poprowadzą Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel i Stephen Colbert. Oglądać je będzie można za pośrednictwem Twittera, Instagrama, Facebooka, YouTube, Tidala czy Twitcha.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

KOMENTARZE
(0)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić