Legenda rocka wystąpi w Polsce. Fani już nie mogą się doczekać

10

Organizatorzy 10. Festiwalu Legend Rocka ogłosili koncert kolejnej gwiazdy, która wystąpi w Polsce. W Dolinie Charlotty leżącej pomiędzy Słupskiem, a Ustką wystąpi Kasia Kowalska. Gwiazdą wieczoru będzie Suzi Quatro, która zagra tuż po polskiej artystce.

Legenda rocka wystąpi w Polsce. Fani już nie mogą się doczekać
(Festiwal Legend Rocka)

Sprzedaż biletów już ruszyła. Gwiazdy zagrają 7. lipca w malowniczym amfiteatrze w Dolinie Charlotty. Bilety można będzie kupować za pośrednictwem strony ticketpro.pl. Od lat polski Festiwal Legend Rocka gwarantuje widzom spotkania z legendami muzyki. W ramach tej imprezy do Polski przyjechał m.in. Bob Dylan, zespół The Animals, Marillion, Carlos Santana czy Robert Plant.

Suzi Quatro to największa gwiazda glam rocka lat 70. W trakcie swojej kariery artystka sprzedała 50 mln płyt. Quatro podbiła cały świat ekspresyjnymi, prostymi, rockowymi piosenkami autostwa spółki Chinn/Chapman. Jednak największą sławę piosenkarka zyskała dzięki piosence "Stumblin In" nagranej w duecie z Chrisem Normanem.

W tym roku wystąpią jeszcze inne gorące nazwiska. 26 lipca na scenie amfiteatru pojawi się zespół Deep Purple. W sierpniu na scenie pojawią się też takie gwiazdy jak The Sisters of Mercy i Whitesnake.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić