aktualizacja 

Lindsay Lohan znowu w formie. Pierze brudy w sieci

2

Ze słodkiej dziecięcej gwiazdy wyrosła na rozkapryszoną celebrytkę niestroniącą od używek i skandali. Kiedy już wydawało się, że Lindsay Lohan pod wpływem zaręczyn z rosyjskim biznesmenem Jegorem Tarabasowem ustatkowała się, aktorka postanowiła przypomnieć całemu światu o swoim wybuchowym temperamencie.

Lindsay Lohan znowu w formie. Pierze brudy w sieci
(Getty Images, Tristan Fewings / Stringer)

*Zaczęła na Twitterze oskarżać swojego narzeczonego o zdradzę. *Rozpaczliwe posty pisane najwyraźniej pod wpływem emocji (i nie tylko...) opublikowała między 3. a 4. rano. Do jednego z nich wrzuciła zdjęcie narzeczonego bawiącego się w jednym z klubów. Fotografię szybko jednak usunęła.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

W kłótnię zaangażowała także swoich fanów na Instagramie. Dodała tam selfie z pomazaną twarzą Tarabasowa. Skomentowała je fragmentem tekstu piosenki Cher z 1966 roku „Bang Bang”.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Napaść w mediach społecznościowych zakończyła sensacyjną informacją. Postanowiła podzielić się ze wszystkim „szczęśliwą” nowiną, że jest w ciąży. Obok umieściła link do swojego zdjęcia z filmu „Prawo ciążenia”. Nie wiemy, co na to narzeczony, ponieważ jego Twitter na temat milczy.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Autor: Paulina Kwiatkowska

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić