Ludzka twarz na Marsie. Tajemnicze zdjęcia z łazika

Podziel się:

Legenda głosi, że starożytni Asyryjczycy potrafili latać w kosmos i zostawili posąg boga na Marsie. Na ostatnich zdjęciach z Marsa widać skałę, która przypomina Nabu, boga mądrości Neo-asyryjczyków. Entuzjaści UFO są dosłownie wniebowzięci tym odkryciem.

Ludzka twarz na Marsie. Tajemnicze zdjęcia z łazika
(NASA)

Łazik Nasa Opportunity Mars wykonał zdjęcie w miejscu zwanym kraterem koncepcyjnym. Jest to obszar, który wyjątkowo interesuje naukowców z powodu dziwnych powłok na skałach w okolicach krateru. Łowcy UFO analizując wykonane zdjęcia znaleźli na jednej ze skał twarz boga Asyryjczyków.

Prawdopodobnie to zwykła skała o różnorodnej strukturze, a nie rzeźba wykonana przez jakąś starożytną kulturę. To wspaniale, że ludzie korzystają ze swojej wyobraźni i z publicznego dostępu do zdjęć wykonanych przez łazik – powiedział rzecznik NASA w mailu przesłanym do FoxNews.com

NASA uważa, że doszukiwanie się dziwnych obiektów na powierzchni Marsa to choroba. Dokładniej mówiąc pareidolia – zjawisko dopatrywania się znanych kształtów w przypadkowych szczegółach. Jakiś czas temu łowcy UFO podnosili alarm, że znaleźli na Marsie podobiznę Buddy. Chcą oni za wszelką cenę udowodnić, że na tej planecie istniała kiedyś inteligentna forma życia, która miała swoją religię.

Samo zdjęcie powinno wystarczyć, żeby przekonać ONZ, że inteligentne życie na Marsie istniało. NASA nie chce, żeby ktokolwiek dowiedział się prawdy, ponieważ będą proszeni o podzielenie się informacjami i technologią – powiedział Scott C. Waring z "UFO Sightings Daily".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić