Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Jan Muller
|

Macierewicz wystąpi w "Teleranku" o Żołnierzach Wyklętych

35
Podziel się

W niedzielę 5 marca na kanale TVP ABC pokazany będzie specjalny odcinek "Teleranka" z szefem resortu obrony Antonim Macierewiczem.

Macierewicz wystąpi w "Teleranku" o Żołnierzach Wyklętych
(ppor. Robert Suchy/CO MON)

Program angrano 26 lutego podczas V Biegu Tropem Wilczym w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Wiadomo, że zobaczymy jak minister obrony opowiada najmłodszym historię Żołnierzy Wyklętych. Ale nie tylko.

Zosia, Maciek i Igor odwiedzą pokój zagadek Instytutu Pamięci Narodowej, gdzie wcielą się w role żołnierzy mających za zadanie rozwiązać łamigłówkę. Nasi prowadzący wezmą udział w maratonie "Bieg Wilczy", którego celem jest uhonorowanie bohaterskiej postawy "Żołnierzy Wyklętych". Spotkamy się też z grupą rekonstruktorów, którzy opowiedzą nam o swojej działalności i o tym, dlaczego akurat ci żołnierze są dla nich inspiracją" - czytamy w zapowiedzi programu.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

KOMENTARZE
(35)
zbych
4 lata temu
znowu leming
Scoptofil
5 lata temu
Zły dotyk boli całe życie.... To pod PiSofilie podpada z elementami natręctwa pseudopatriotyzmu wobec niewinnych.
nik
5 lata temu
caly pis razem z prezydentem jerzdza po tych wioskach i opowiadaja dzieciom co robia a ci rodzice to gorsi od tych dzieci
anakin
5 lata temu
coraz młodsi są w kręgu zainteresowań Antoniego.
wieczorynka
5 lata temu
Dezerterzy wrześniowi i dekownicy londyńscy (6 milionów trupów obywateli polskich, 8 milionów dożywotnich kalek i ranionych), w dwa tygodnie stracili armię, państwo, naród i honor NA GWAŁT SZUKAJĄ TERAZ BOHATERÓW! A TO JAKIŚ FIELDORF, A TO JAKIŚ PILECKI, A TO JAKIŚ OGIEŃ, A TO JAKIŚ KURAŚ - a wszyscy oni razem wzięci oczywiście zbrojnie wystąpili przeciwko nowej władzy, która była pokłosiem ich niebotycznej "victorii" lat 39-45. Przypominam, że te bohatyry w bestialski sposób wymordowały 26 000 przedstawicieli nowej władzy, w tym takich "bolszewików", jak sklepowe z GS-u (sprzedając chleb wspierały nową władzę), nauczycieli (wspierali reżim organizując szkolnictwo) czy to bydło fornalskie z czworaków, co sięgało po jaśniepańskie hektary z reformy rolnej. No a nie daj Boże, jak im się trafił jakiś milicjant, czy PPR-owiec. Pastwienia się nad ofiarą nie było końca. Potem się dziwili, że odpłacano im pięknym za nadobne.
pazdan
5 lata temu
w Ostrowsku 10 grudnia 1945 członkowie oddziału Ognia powiesili na słupie telegraficznym ciężarną Katarzynę Kościelną z domu Remiasz za to, że przy sąsiadce nazwała „Ognia” bandytą. Według tego autora Ogień wykazywał „odbiegający od normy popęd płciowy”. W Gorce miał wzywać imiennie kobiety, zmuszać do uległości i gwałcić. Według tego autora niejaka Czubiakowa, wezwana z Waksmundu, matka dwojga dzieci, została brutalnie zgwałcona przez ludzi „Ognia”, a następnie zastrzelona
pol
5 lata temu
a gdzie MIŚ
xxx
5 lata temu
Czy dzieci dostna karabiny i beda strzelac na ulicy do ludzi w ramach dobrej zabawy i przygotowania do zycia ? Zamiast uczyc dzieci ze wojna i zabijanie jest fajne, uczcie co mozna zrobic zeby tej wojny uniknac !!!!!!!!
sanitariusz
5 lata temu
...Antoni - a stolec był?
wiano
5 lata temu
Ludowe Wojsko Polskie jako jedyna formacja Polskich Sił zbrojnych pod wodzą legionisty a potem komunisty Berlinga czynnie wyzwalała Polskę i ocaliła od zagłady Naród Polski. Żaden polityczny "naukowiec" z instytutu paranoi narodowej nie zmieni faktów historycznych w tym czy innym temacie.
ANNA
5 lata temu
od małego trzeba uczyć dzieci patriotyzmu
d
5 lata temu
przecież może dzieci wystraszyć
REKIN
5 lata temu
Józek Kuraś OGIEŃ MIAŁ dwa wyroki śmierci od AK następnie był szefem UB w nowym targu poszedł z kumplami do lasu powiesił dwie ciężarne nauczycielki chamy szkół się wam zachciało teraż PIS robi zniego bohatera ale ludzie dobrze bandziora pamiętają RANO PRZESZEDŁ HURAGAN
sputnik67
5 lata temu
niedziela rano, troszeczke za wczesnie jak na horror ,,koszmar z MON,, .oczywiscie w roli glownej antos kruger
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić