Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Mafia wychodzi z ukrycia. Rysiek z "Klanu" znowu pomaga

2
Podziel się

Cztery lata temu jako mafiozo zadebiutował Piotr Cyrwus. Wraz z ekipą "zbirów" promował wówczas akcję charytatywną fundacji Przytul Psa. Film na Youtube obejrzało do tej pory ponad 4 mln widzów, a akcja wywołała lawinę pozytywnych komentarzy. Teraz gang powrócił, aby pomagać innym czworonogom!

Mafia wychodzi z ukrycia. Rysiek z "Klanu" znowu pomaga
(Youtube.com, Mediafun)
bETYxXit

Mafia była w ukryciu, przygotowywaliśmy się do następnych akcji. I chyba wymyśliliśmy coś dobrego - powiedział główny bohater spotu reklamowego "Magazynowi Allegro".

Mafia powraca nie z jednym, lecz z całą serią krótkich spotów reklamowych. Cykl będzie nazywał się "Mafia w sieci" i tym razem rusza na pomoc także innym czworonogom. Mafiozi będą promować charytatywne aukcje, aby pozyskać pieniądze na pomoc kotom.

bETYxXiv

Pomoc odbywa się na trzy sposoby: poprzez licytację jednego z mafijnych pakietów, kupno cegiełki „Piątak dla bezdomniaka” za 5, 10, 15, 50 lub 100 zł lub samodzielne wystawienie przedmiotu na licytację - czytamy w zasadach akcji. Więcej szczegółów dostępnych jest tutaj.

Beneficjentem akcji będzie fundacja Miasto Kotów. Nagrania, w których wystąpią: Piotr Cyrwus, Michał Czernecki, Marcin Sztabiński, Piotr Bujnowski, Krzysztof Kiersznowski oraz Bohdan Łazuka, mają zwróćić uwagę na problem bezdomności zwierząt i brak opieki nad nimi.

bETYxXiB
bETYxXiW
KOMENTARZE
(2)
qwerty
6 lat temu
Rysiek wygląda jak Gary Oldman !!! :)
Darek
6 lat temu
Wielki szacun Panowie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić