Magda Gessler ma nowe BMW. Pochwaliła się luksusową limuzyną

Nowe BMW Magdy Gessler wzbudziło żywe reakcje fanów restauratorki. Gwiazda prowadząca program "Kuchenne rewolucje" pochwaliła się w sieci luksusowym pojazdem.

Obraz
Źródło zdjęć: © Instagram.com | Magda Gessler

Teraz szybciej do was dotrę - napisała Magda Gessler obok opublikowanego na Instagramie zdjęcia.

Restauratorka pozuje na fotografii na tle samochodu. Opiera się o charakterystyczną maskę, która jest rozpoznawalna na pierwszy rzut oka. To luksusowe BMW. Ujęcie nie pozwala jednak na bezproblemowe rozszyfrowanie modelu. Jeden z fanów spekuluje, że chodzi zapewne o 750d, jednak inny poprawia go, że to model 5er.

Magda Gessler nie ujawnia, czy jest właścicielką BMW, czy tylko będzie z niego korzystała. Z wpisu wynika, że nie spodziewała się nowego samochodu.

Moje nowe cudo..., mat..., ale niespodzianka... - można przeczytać w poście gwiazdy.

Jeden z pierwszych komentarzy zamieścił Michał Piróg.

No pasuje :) perfect match - napisał choreograf obok zdjęcia opublikowanego przez Magdę Gessler.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Wybrane dla Ciebie