"Mam nadzieję, że policja ich odstrzeli". Żart nastolatków oburzył Anglię

20

Trzech kolegów postanowiło zażartować z obecnej sytuacji w Europie i przebrali się za samobójcę zamachowca i policjantów. Potem weszli do zatłoczonego pociągu metra w Londynie...

"Mam nadzieję, że policja ich odstrzeli". Żart nastolatków oburzył Anglię
(twitter.com)

*Mężczyzna ubrany był w strój kamuflujący, a na brzuchu miał fałszywy ładunek wybuchowy przypominający pas szahida. * Jeden z podróżnych w pierwszej faze spanikował i chciał rzucić się na "żartownisia", ale domyślił sie, że to żart zaraz po tym jak spostrzegł policjantów przebierańców. Zdjęcie niezbyt rozgarniętych chłopców umieścił na Twitterze Alec Wilson.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Te dupki w metrze są ubrane jak gliniarze i zamachowiec-samobójca. Mam nadzieję, że policja ich odstrzeli - napisał na Twitterze.

* Na początku 29-letniemu Wilsonowi nie było do śmiechu.* To prawdziwy cud, że w wagonie nie wybuchła panika, być może ludzie wcześniej niż on spostrzegli, że to tylko wygłupy nastolatków. Internauci nie pozostawili jednak na nich suchej nitki.

Moją pierwszą reakcją był strach, kiedy ten facet przeszedł obok mnie. Od razu pomyślałem, żeby powalić go na ziemię bo miał bombę na piersi. Potem dopiero spostrzegłem, że to był chory żart. Grali w jakieś głupie gry i wymachiwali fałszywymi pistoletami. Dowcipkowali na temat zamachu samobójczego, a potem udawali, że aresztują ludzi. Z tego co zauważyłem, to ludzie czuli się bardzo niekomfortowo, ale nic nie mówili, bo dowcipnisie byli pijani - powiedział w rozmowie z "The Sun" Alec Wilson.

Brytyjska policja nie skomentowała jeszcze tego zdarzenia. Co sądzicie o takich "żartach"?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić