Mamy zwiastun kolejnego sezonu "House of Cards"!

Podziel się:

Podczas gali rozdania Złotych Globów Netflix zaprezentował zwiastun 4. sezonu „House of Cards”.

Mamy zwiastun kolejnego sezonu "House of Cards"!
(Forum, PLANET PHOTOS)

*„Mówią, że dostajemy takich przywódców na jakich zasługujemy”. *Takimi słowami wita nas w czwartym sezonie kultowego serialu Frank Underwood, którego gra Kevin Spacey.

Ameryka zasługuje na Franka Underwooda. W głębi serca wiesz, że mam rację - serialowy prezydent USA zwraca się bezpośrednio do widza.

*Underwood to bezwzględny polityk. *Ma krew na rękach i nie waha się przed użyciem żadnych środków, aby pozostać przy władzy. Posuwa się wszelkich profanacji, potrafi oddać mocz na grób ojca albo splunąć na figurę Jezusa. Ci, którzy poznali wcześniejsze odcinki wiedzą, że nie należy wierzyć w ani jedno jego słowo.

Jestem skromnym człowiekiem. Nigdy nie zapomniałem, skąd pochodzę – mówi Frank Underwood.

Przemowa zapowiadająca kolejny sezon filmu nagrana jest w Gabinecie Owalnym w Białym Domu. To sugestia, że polityczna walka Underwooda nadal będzie się toczyć na samym szczycie.

Do tej pory zostały nagrane 3 sezony serialu. Widzowie obejrzeli łącznie 39 odcinków. Film wyprodukował Netflix – amerykańska, największa na świecie wypożyczalnia filmów DVD, która wypuszcza również własne produkcje.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić