Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Artykuł sponsorowany

Maraton z horrorami na Halloween. "Piła" i "Leatherface" na jednym pokazie

2
Podziel się

Na święto duchów odbędą się kinowe maratony horrorów z "Piłą", "Leatherface" oraz "Autopsją Jane Doe".

Maraton z horrorami na Halloween. "Piła" i "Leatherface" na jednym pokazie
(Mat. prasowe)
bETBKyrp

Jedna z najbardziej przerażających, oryginalnych i popularnych serii grozy powraca w wielkim stylu. "Piła: Dziedzictwo" niedługo zagości na ekranach kin w całej Polsce. Zobacz pierwszy polski zwiastun horroru.

Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje.

bETBKyrr

Seria filmowa "Piła” zmieniła oblicze amerykańskiego kina grozy, oferując publiczności mieszankę strachu, ekscytującej tajemnicy, zaskakujących zwrotów akcji oraz obrazowych scen przemocy. Siedem powstałych od 2004 do 2010 roku części zarobiło w światowych kinach aż 874 miliony dolarów, pozostawiając po sobie nie tylko mnóstwo pamiętnych scen, ale także jednego z najbardziej przerażających filmowych złoczyńców w historii kina. Śledząc poczynania Pana Układanki, śmiertelnie chorego na raka mężczyzny, który postanowił nauczać ludzi moralności za pomocą wystawiania ich na testy bólu i wytrzymałości, widzowie nie tylko bali się o własne życie, ale także mieli okazję wiele rzeczy przemyśleć.

Słówko więcej o filmie "Leatherface". Czas poznać prawdziwą twarz jednego z najbardziej przerażających bohaterów w historii kina. Oparta na faktach historia, która stała się inspiracją dla cyklu kultowych horrorów. Oto film producentów kultowych horrorów: "Piła", "Poltergeist", "Teksańska masakra piłą mechaniczną".

bETBKyrx

W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.

Zobacz także: Tak zaczyna się koniec.

UWAGA: Specjalne pokazy filmu odbędą się wyłącznie w okresie Halloween, od 27 do 31 października w wybranych kinach.
Będzie to jedyna okazja żeby obejrzeć ten film na wielkim ekranie.
LEATHERFACE (Leatherface)
PREMIERA: Halloween
Reżyseria: Aexandre Bustillo, Julien Maury
Obsada:
• Stephen Dorff ("Immortals: bogowie i herosi", "Wrogowie publiczni", "Zoolander")
• Lili Taylor ("Obecność", "Więzień labiryntu", "Okup", "Wrogowie publiczni")
• Finn Jones ("Gra o tron", "Iron Fist")
Gatunek: horror
Produkcja: USA 2017
Dystrybucja w Polsce: Monolith Films

bETBKyry
bETBKyrS
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(2)
XxX
4 lata temu
najlepszym filmem na Halloween pozostaje niezmiennie "Hokus-Pokus" stary,ale jary dla każdego:)
dd
4 lata temu
Super :) - w końcu jakieś normalne kino
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić