o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
aktualizacja

Masz ten telefon Samsunga? Producent wycofuje go z rynku

25
Podziel się

Producent wstrzymał dostawy telefonów Samsung Galaxy Note S7, przeprowadził testy jakości i zdecydował się wycofać te komórki z rynku. Od kilku tygodni użytkownicy pokazywali zdjęcia spalonych aparatów i ostrzegali innych przed niebezpieczeństwem.

Masz ten telefon Samsunga? Producent wycofuje go z rynku
(Youtube.com)
bEJrawmZ

S7 od 19 sierpnia sprzedawano w 10 krajach świata. Po niespełna dwóch tygodniach od premiery Samsung Electronics ogłosił, że ściąga z rynku swoje nowe phablety. Na oficjalnej konferencji w Seulu zapowiedziano, że każdy, kto kupił już taki telefon, za darmo będzie miał wymieniony na nowy - rzekomo już bezpieczny.

Samsung przeprosił użytkowników za kłopot. Baterie kosztujących ponad 2,5 tys. zł aparatów mają eksplodować i płonąć w trakcie ładowania z sieci. Według Koh Dong-jin, dyrektora firmy odpowiedzialnego za sprzedaż telefonów wadę baterii stwierdzono jedynie w 24 na milion słuchawek. Do 1 września do Samsunga wpłynęło 35 skarg od właścicieli nowych telefonów które uległy groźnej awarii.

*Jeszcze przed konferencją prasową południowokoreański producent elektroniki wstrzymał dostawy S7 do trzech największych operatorów mobilnych w kraju. *Agencja prasowa Yonhap stwierdziła, że opóźniono także wysyłkę do USA oraz przesunięto w czasie datę premiery telefonu w Wielkiej Brytanii oraz Francji. W tym czasie przeprowadzono dodatkowe testy jakości urządzeń. Od kilku dni pojawiały się w sieci doniesienia o samozapłonach i eksplozjach baterii.

bEJrawnb

Autor: Jan Muller

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEJrawnh
bEJrawnC
KOMENTARZE
(25)
sopete
5 lata temu
sama nazwa "SZAJSUNG" i wszystko jasne, a lemingi łykają wsio jak pelikany :)
Krychu
5 lata temu
Jeszcze nigdy nie wyprodukowano opisywanym w artykule"Samsung Galaxy Note S7", jest produkowany Note 7, Galaxy S7 Edge, Galaxy S7. To w koncu ktory ma problem z bateria? Bo wg. artykulu pali sie cos czego nigdy nie wyprodukowali. Jak wiekszosc artykulow w PL, jest niepelna.
telefon na ko...
5 lata temu
Mam wrażenie, że w fabryce telefonów samsunga w Chinach jest wielka góra części telefonicznych, podchodzi chińczyk nabiera łopatą te części i robi z nich telefon, następnie wymyśla mu nazwę, na następny dzień sytuacja się powtarza. Przecież te telefony prawie niczym się nie różnią, nie wnoszą nic nowego tylko robią ludziom kocioł w głowie. Nawet nie ma już możliwości zapamiętać nazw tych telefonów :-/
bEJrawnD
Czing czong
5 lata temu
Ale Samsung nie podawał że jest odporny na ładowanie, podał tylko że jest odporny na wodę i pył :D
Rubikoń
5 lata temu
KODofon zawsze wybucha.
Pozdrawiam
5 lata temu
Nie chcę nic mówić, ale tekst jest wzięty z zagranicznego źródła i dodatkowo nieudolnie przetłumaczony przez translator. Redaktor próbował poprawić, ale jedno miejsce pominął: "wadę baterii stwierdzono jedynie w 24 na milion słuchawek." chyba powinno być stwierdzono jedynie w 24 na milion telefonów/smatfonów.
szajsung
5 lata temu
Nigdy więcej samsunga!!!!! NIGDY!!!! Muł,zacina się ,bateria ciągle pada,często mam jak ktoś do mnie dzwoni nie ma sygnału,po jakimś czasie przychodzi sms ,że ktoś próbował się ze mną skontaktować.Bez przerwy wyskakują jakieś aplikacje,teraz nie mogę usunąc wiadomości-kopia zapasowa dysku Google na whatsApp to badziewie mi blokuje bo nie mogę do nikogo na wathsApp napisać czy dzwonić.Teraz chyba kupię iPhona7.Choć z tęsknotą wspominan Nokię z klawiaturą :(
ggggggggggg
5 lata temu
Tak tak kupujcie Szajsungi kupujcie :) Ja jestem w posiadaniu Huawei P9 max i jestem w pełni zadowolony. O wiele tańszy od markowego badziewia.
Hfvju
5 lata temu
Samsyng telefon aż buzię rozku.. I
Z daleka
5 lata temu
Wymienią na inne baterie .
MIKA
5 lata temu
JA NIE MAM TEGO TELEFONU. JA MAM TAMTEN TELEFON !!!
ewuniap67
5 lata temu
nie Samsung ale Szajsung.
Accura
5 lata temu
"" wadę baterii stwierdzono jedynie w 24 na milion słuchawek "" to co w końcu chodzi o fona czy słuchawki?
bEJrawnv
w21
5 lata temu
Chodzi o NOTE 7 a nie S7 . Najpierw sprawdz potem pisz.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić