Mąż udusił ją ładowarką w trakcie seksu?

138

49-letnia Brytyjka Lisa Jane śmiertelnie zakrztusiła się w czasie seksualnych igraszek - tak przynajmniej twierdzi jej mąż, Warren Lyttle.

Mąż udusił ją ładowarką w trakcie seksu?
(East News, REX/Shutterstock)

Małżeństwo spędzało wakacje na Majorce. Lisa mieszkała z córką w Kilburn w północnym Londynie, jej maż od 10 lat w Costa de la Calma w Hiszpanii. To miał być tydzień tylko dla nich.

*50-letni sprzedawca samochodów zapewnia, że Lisa zginęła przypadkiem. * Małżeństwo miało urozmaicić sobie życie seksualne zabawą z ładowarką do telefonu, która ostatecznie zamiast zwiększyć doznania, miała wymknąć się spod kontroli. Kiedy tylko Warren zorientował się, że coś jest nie tak, natychmiast zaalarmował służby ratunkowe. Mimo reanimacji nie udało się uratować się uratować jego żony. Warren trafił do aresztu – podaje „The Sun”.

*Policja potwierdziła, że 49-latka zginęła od uduszenia kablem. *Podczas dochodzenia na jaw wyszedł drugi wątek tragedii. Z niepotwierdzonych informacji podawanych przez lokalne media wynika, że relacje małżonków od dawna były burzliwe, a w domu miała panować przemoc.

Warren twierdzi, że „sprawy wymknęły się spod kontroli”. Badania przeprowadzone tuż po tragedii wykazały, że 50-latek pił wcześniej alkohol – czytamy w brytyjskim „Mirror”. Mężczyzna czeka na decyzję sądu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić