Megazabawa i nagrody. Weź udział w konkursie Cosplay na T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017

0
Podziel się:

Wraz z trzecią edycją T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017 przychodzi szansa wzięcia udziału w jednym z najciekawszych konkursów cosplay.

Megazabawa i nagrody. Weź udział w konkursie Cosplay na T-Mobile Warsaw Games Week / LifeTube Video Fest 2017
(Mat. prasowe)

W tym roku już po raz trzeci w trakcie imprezy odbędzie się konkurs cosplay, pod patronatem marek* PlayStation* oraz Good Loot. Na cosplayerów, którzy przygotują najlepsze stroje czeka prestiżowa nagroda główna - Grand Prix w wysokości 2500 zł!

Oprócz tego, jury konkursu wyłoni również stroje, które otrzymają wyróżnienia. Pula nagród wyróżnień wynosi łącznie 1500 zł. Na zwycięzców czekają również nagrody rzeczowe – tradycyjnie ubrania i gadżety od Good Loot oraz konsola PlayStation 4 Pro i* 2 kontrolery Dual Shock 4* od PlayStation.

W tym roku w jury zasiądą: cosplayer Michał Gwiazda z Crafts of Two, Tadeusz Zieliński oraz Kinga Kujawska jako reprezentantka firmy PlayStation Polska. *Konkurs odbędzie się w sobotę 14 października o godzinie 15.00 na scenie głównej w hali numer 3. *

Zgłoszenia osób, które chciałyby wystartować w konkursie należy wysyłać na adres konkurs@cenega.com, natomiast regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu.

Bilety na WGW dostępne są tutaj.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Wróć na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić