Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Kamil Karnowski
|
aktualizacja

Męska prostytutka demaskuje księży. 1200 stron dowodów, 40 duchownych

101
Podziel się

Zrzuty ekranu z czatów erotycznych, nagie zdjęcia i inne dowody przekazała do Watykanu archidiecezja w Neapolu. Chodzi o przypadki „aktywnych homoseksualistów".

Męska prostytutka demaskuje księży. 1200 stron dowodów, 40 duchownych
(PAP)
bEUjmzYR

Dowody dotyczą 34 księży i 6 seminarzystów. Diecezja przekazała te dowody, bo zdaniem kardynała Cresenzio Sepe, "istotny jest ciężar tej sprawy, a ci, którzy popełnili błąd, muszą ponieść konsekwencje oraz otrzymać pomoc w zadośćuczynieniu krzywd". Równocześnie podkreślił on, że żaden z mężczyzn nie pracował w Neapolu.

Wszystkie dowody zebrała jedna osoba. Odpowiedzialny za nie to Francesco Mangicapra, który jest męską prostytutką. Mężczyzna twierdzi, że zdecydował się dokumentować rozmowy ze swoimi klientami, ponieważ nie mógł znieść hipokryzji księży, którzy płacili mu za seks - donosi Wrpost.

Mówimy o grzechach, nie przestępstwach - podkreślił Mangicapra, gdy dziennikarze pytali o przypadki wykorzystywania nieletnich przez księży.

bEUjmzYT

W ostatnim czasie we włoskim Kościele pojawia się coraz więcej skandali. Jednym z głośniejszych w ostatnim czasie jest sprawa dotycząca Pietro Amenta z Watykanu, który przyznał się do posiadania pornografii dziecięcej. Mężczyzna ujawnił obciążające go dowody po tym, jak został przyłapany na próbie napastowania seksualnego 18-latka. Duchowny zasiadał w Rocie, jednym z trybunałów w Kurii Rzymskiej, który zajmuje się m.in. sprawami dotyczącymi unieważnienia małżeństw.

Zobacz także: Zobacz także: "Ksiądz wypędził demona intelektualizmu!"

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bEUjmzYZ
bEUjmzZu
KOMENTARZE
(101)
gosc
2 lata temu
czy po tym wszystkim nie powinni pozamykac kosciolow a tych niby ksiezy wywiesc w jedno miejsce ,najlepiej sybir i niech tam sie rozmnazaja z bialymi niedzwidziami
Kazomk
4 lata temu
Ksiądz powinien być wykastrowany po przyjęciu wyświęceń skoro chce pozostać w celibacie. Uważam, że było by mniej gwałtów. Albo powinien się ożenić, mieć dzieci i wtedy by mówił prawdę o rodzinie.
Jaca1968
4 lata temu
A po co komu dowody? Wystarczy zdrowy rozum i choć podstawowa znajomość seksuologii. Kto wyrzeka się dobrowolnie małżeństwa z dorosłą kobietą? Tylko ten kto nie jest tym zupełnie zainteresowany. Resztę dopowiedzcie już sobie sami. Udawanie, że jest inaczej jest oszukiwaniem własnego rozumu. Nie wierzcie, że mężczyzna będąc zdrowym na ciele i umyśle może obejść się bez seksu latami. To jest wbrew naszej fizjologii i genetyce. Natury nie da się oszukać tak łatwo jak niesamodzielnie myślących ludzi, a tych mamy w Polsce miliony! Myślcie ludzie samodzielnie, bez powielania powszechnie powtarzanych głupot.
bEUjmzZv
Kobietka
4 lata temu
Dla takich musza być kary mocno dotkliwe cięcie i solenie ran jeśli przestępstwo w dzisiejszych czasach dla batmanów uważane jest jako grzech !!!!! palenie na stosach oraz wieszanie publiczne powinno powrócić do tych którzy w przeszłości sami stosowali !!!!!!!!!! Pod prawo nie musicie podlegać MY wam kary wymyślimy !!!!!!
henio
4 lata temu
szokujące..."tym czlowiekom" ludziska wierza w objawienia o wirtualnym szczęściu i zywocie wiecznym u wirtualnego pana...sami w te "bajki ' nie wierza
Fetgdr
4 lata temu
Prawda jest taka, że większość księży należy do obozu wiarołomców poprzez oszustwa i złodziejstwo, kobiety, a nawet dzieci na boku, pedofilstwo, a najwięcej jest lobby homo, które rządzi w tzw kościele (instytucjonalnym). Tak realnie wyglada kk w Polsce i na świecie. Prawdziwy ksiądz to może 1 na stu innych. Zbyt długo było im zbyt dobrze i moim zdaniem nie są zdolni do prawdziwych wewnętrznych reform na miarę współczesności, XXI w. Dlatego spróchniałe drzewo padnie. A sam nie wierzę wewnętrznie w taki kościół, po prostu nie da się. BÓG jest Prawdą, a w klamstwo, zafalszowany obraz nie da się wierzyć...
Adam
4 lata temu
Tylko, że taką akcję można by zrobić w każdej grupie społecznej. Od hydraulików, przez polityków, lekarzy po prezesów dużych firm. Tylko news z księdzem homo lepiej się klika niż z homolekarzem.
gość
4 lata temu
Jeden ksiądz poświęcił swoją złotą świętą pałą drugiego. Ot ci odwieczny rytuał wtajemniczenia . A dzieci to same się pchają i są winne według retoryki kościelnych.
m@c
4 lata temu
W Polsce nie lepiej. Można powiedzieć że zgniły Watykan ma swoje liczne placówki u nas . Wyjęte spod prawa , nie płacące podatków , nietykalne , z założenia święte. W dodatku wspiera je Pisogród.
stefan
4 lata temu
no dobra ale przynajmniej nie gwałca dzieci, lepiej by koścół zajął się podofilią w kościele niż homoseksualizem, chyba że gwałcenia dzieci to dla nich mniejszy grzech
M
4 lata temu
Właśnie tego nie rozumiem. Nie chodzę do kościoła, ale gdybym nawet chciała to kościół dyskryminuje takich jak ja bo / jestem rozwódka i żyje z facetem bez ślubu, a co najgorsze sypiam z nim. I co mialabym z tym iść do spowiedzi ? Ja tego nie ukrywam, a ksiądz owszem, do tego pedofil , ale według niego to ja żyję w grzechu. Hehe
Małgorzata
4 lata temu
Księdzem zostaje dużo facetów ,którzy mają problemy seksualne. I jak już ktoś tu napisał -"swoje problemy te czy inne chowają pod sutannę "
maria
4 lata temu
Wina tych co chodzą kościoła i zmuszają swoje dzieci,wnuki na chodzenie na L,Religii w szkołach, Czekacie na tragedie,Ciemnota,
bEUjmzZn
KaZa
4 lata temu
Kościół katolicki to sekta, w której pełno pedofilów, kłamców, chciwcow i złodzieje. Kto mądry zerwał juz kontakt z ta sekta i brawo.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić