Miał wezwać pomoc. Ukradł telefon i sprzedał w lombardzie

5

W Poznaniu na ulicy Wrocławskiej zasłabła kobieta. Jej znajomy poprosił przypadkową osobę, żeby zadzwoniła po pomoc z jego telefonu. Przechodzień jednak tylko udawał, że dzwoni i zniknął ze smartfonem. Teraz szukają go poznańscy policjanci.

Miał wezwać pomoc. Ukradł telefon i sprzedał w lombardzie
(KWP Poznań)

Funkcjonariusze znają już tożsamość osoby ze zdjęcia. Problem jednak w tym, że mężczyzna nie przebywa w miejscu zamieszkania. Trwają jego poszukiwania. Policjanci dosyć szybko odnaleźli także skradziony telefon w jednym z poznańskich lombardów. Aparat trafił już z powrotem do właściciela - Patryka.

Kobieta straciła przytomność. Całe szczęście, że byli z nią znajomi, w tym Patryk. Mężczyzna próbował cucić dziewczynę. Kiedy udrożnił jej drogi oddechowe, poprosił jednego z gapiów, żeby zadzwonił po pomoc z jego telefonu. Przypadkowy przechodzień miał zadzwonić pod numer 112, ale zniknął ze smartfonem. Na nagraniu widać, jak poszukiwany pochyla się nad półprzytomną dziewczyną i głaszcze ją po głowie. Kiedy pisaliśmy o tej sprawie, Patryk przyznał, że sprawdził bilingi i nie widział na nich numeru alarmowego.

Autor: Arkadiusz Puz

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić