Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
aktualizacja

Miała gdzieś urodziny i irytującą dziennikarkę

21
Podziel się

Reporterka porannego programu amerykańskiej stacji telewizyjnej Fox chciała przeprowadzić rozmowę z niezwykłą jubilatką. Trafiła jednak na twardą przeciwniczkę.

Miała gdzieś urodziny i irytującą dziennikarkę
(Youtube.com)
bEUkNxUB

Flossie Dickey skończyła właśnie 110 lat. Mieszka w Waszyngtonie. Ma trójkę dzieci, dwanaścioro wnucząt, dwadzieścioro prawnucząt i piętnaścioro praprawnucząt. Ma także zupełnie gdzieś pomysły telewizji śniadaniowej, czego dała wyraz podczas wywiadu dla telewizji Fox. Kiedy dziennikarka Nichole Mischke zapytała ją, czy jest podekscytowana nadchodzącą imprezą urodzinową, Flossie była do bólu szczera. "Ani trochę" - odpowiedziała.

Dziennikarka chciała spytać jubilatkę o sekret długowieczności. Została jednak odprawiona z kwitkiem. Flossie, która przez cały czas patrzyła w oko kamery, popijając herbatę, nie miała ochoty opowiadać o codziennych zwyczajach i diecie. "Nie walczę, po prostu żyję" - powiedziała dziennikarce, która cały czas zarzucała ją infantylnymi i przesłodzonymi pytaniami.

bEUkNxUD

Reporterka nie poddawała się i próbowała jeszcze wyciągnąć coś od staruszki. Na pewno nie chciała, by wizyta jej i operatora kamery w domu spokojnej starości Cheney Care Center w Waszyngtonie skończyła się niepowodzeniem. Z wywiadu możemy jednak głównie wywnioskować, że Flossie ma jedno hobby. Uwielbia ucinać sobie drzemki, najlepiej tak często, jak to tylko możliwe.

bEUkNxVe
KOMENTARZE
(21)
dwieście lat!
6 lat temu
Jak czytam te komentarze, to mnie mdli...Pomyślcie logicznie; jej dzieci - jeśli jeszcze żyją - dobiegają 90-tki, a wnuki są pewnie po 60-tce, więc kto ma się nią opiekować? Prawnuki, czy praprawnuki? Jak widać, tam jest zadbana i ma spokój, którego najbardziej potrzebuje.
zdegustowana
6 lat temu
Badziewna wiązanka, jak dla tak dostojnej Jubilatki i wręczona, jak wiecheć, a nie bukiet z okazji niecodziennego jubileuszu.
BukaSzara
6 lat temu
G.wno wiecie - była wkurzona bo mama nie zadzwoniła z życzeniami...
bEUkNxVf
Loka
6 lat temu
A ja bym chciala na stare lata (jak juz nie bede w stanie sama zadbac o swoje podstawowe potrzeby i nie tylko fizjilogiczne) mieszkac w dobrym , czystym i z dobra opieka pensjonacie dla starych ludzi. Dzieci kocham i dlatego nie chce zeby byli mna zmeczeni a odwiedzac zabierac na spacery czy do domu z okazji swiat zawsze meda mogli jak beda chcieli. Sama chyba lepiej bym sie czula nie zmieniajac dzieciom zycia w pieklo.
ania
6 lat temu
gada za szyblo o i babka ni nadaza, cos jakby brzeczało, powinna nieco wolniej gadac
aniulkaaa89
6 lat temu
Hejka , szukam chętnych osób do wspólnego pozowania na sex kamerkach bądź skype , mam na imię Marta lat 24, jeśli chcesz zarobić dobre pieniądze na rozbieraniu to zapraszam poszukuje partnera. Pokazy na stronie www seksdoznania pl mój nick aniulkaaa22 Czekam na zgłoszenia :*
gosc
6 lat temu
sljm ponad 10 lat tyralem na etacie i nie starczalo mi nawet na oplaty ceowka, teraz mam to gdzies jestem na swoim tzn pracuje w necie c, mnostwo ludzi tak zyje, chociaz by tu adrianblog.pl ja spokojnie wyciagne ok 20 tys ciachoijcv dluzne
USA to kraj g...
6 lat temu
Najbardziej mnie śmieszą komentarze, że rodzina liczna, a babcia jest pensjonariuszką domu starości. Przecież to NORMA w kapitalizmie. Każdy musi zapieprzać na kawałek chleba i żeby "Żydowi" konto rosło. W socjalizmie kobiety nie musiały pracować, ale teraz muszą. Niewolnictwo się szerzy....
polak
6 lat temu
Paszła ona w pi.du i jedna i druga - dla mnie amerykańskie niusy mogą nie istnieć
ix
6 lat temu
W Polsce nie oddaje się staruszków do domu opieki głównie z powodu ich emerytury .
marek
6 lat temu
żyję na złość partii 250 lat i +500 :-)
iwon
6 lat temu
W Polsce jest po 100 urodzinach koło 5000 emerytury.
Ewa
6 lat temu
Co to w ogóle za news i gdzie ta "cięta riposta"? Że babcia śpi, to normalne u starszych ludzi, a że nie chce rozmawiać, bo ma to gdzieś i jest marudna? Ona ma już wszystko gdzieś i nic jej nie interesuje, a obcy ją drażnią, bo staruszkowie potrzebują spokoju. Czy dziennikarz nie mógł napisać czegoś sensownego? Czy redakcja portalu nie ma lepszych tekstów, że takie bzdety przepuszcza na stronę?
bEUkNxUX
Iwona
6 lat temu
Komentarze są przerażające. Jeszcze 20 lat temu rodzina oddająca staruszka do domu starców byłaby posądzana o bezduszność i sama tego by się wstydziła. Cóż - czasy się zmieniają. Osobiście nie chciałabym być na miejscu tych staruszków. Ale nie chciałabym też być przy takiej rodzinie, która najchętniej oddałaby mnie do zakładu. Ludzie nie mają już dziś sumienia. Jeśli wasze dzieci was oddadzą, wtedy się przekonacie, jak to miło żyć wśród chorych staruszków, gdy wszyscy wokół są ci obojętni, a pielęgniarki i opiekunki nieraz traktują cię jak przedmiot. W młodości podczas studiów musiałam odwiedzać domy i opieki i rozmawiałam ze staruszkami, więc wiem, jak się tam czują. Jak nikomu nie potrzebna rzecz.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić