o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Miss Jordanii pomaga Amerykanom w walce z Państwem Islamskim

Podziel się

Do koalicji przeciwko ISIS weszła właśnie miss tego kraju z 2010 roku Lara Abdallat. Kobieta, która wcześniej walczyła z terroryzmem w ramach grupy hakerskiej Anonymous, teraz dołączyła aktywistów z GhostSec.

Miss Jordanii pomaga Amerykanom w walce z Państwem Islamskim
(Twitter)
bDTUvzuJ

Przedstawiciele Anonymus przyznali, że piękna Jordanka odeszła z ich szeregów. Jednak Lara nie złożyła broni. Kobieta postanowiła walczyć ramię w ramię z członkami Ghost Security - grupy monitorującej aktywność terrorystów w sieci, która zebrane informacje przekazuje odpowiednim amerykańskim agencjom.

Miss Jordanii ma na swoim koncie spore sukcesy. Dzięki niej udaremniono zamachy terrorystyczne w Tunezji, a jej aktywność w ramach współpracy z Anonymous zaowocowała zablokowaniem dwóch stron, na których islamscy fundamentaliści wymieniali się informacjami i planowali kolejne rzezie niewinnych ludzi. Swoją motywację opisała w tweecie, który możecie zobaczyć poniżej.

bDTUvzuL

Walczymy z fanatykami, którzy mordują niewinnych ludzi w tak odrażający sposób jak na zdjęciu - napisała w jednym ze swoich postów Lara.

bDTUvzvm
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić