o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Patryk Kowalski
|
aktualizacja

Miss pokazała dziecko. Król nie chce mieć z nim nic wspólnego

29
Podziel się

Rosyjska miss odważyła się i po raz pierwszy publicznie pokazała swoje dziecko. Oksana Wojewodina urodziła dziecko kilka miesięcy temu. Miss twierdzi, że jego jej biologicznym ojcem jest były król Malezji Muhammad V, z którym Rosjanka rozwiodła się w czerwcu 2019 roku.

dziecko miss rosja
dziecko miss rosja (Instagram.com)
bDnpZfit

Miss pokazała twarz syna przed kamerami. Do tej pory wygląd dziecka był trzymany przez Rosjankę w ścisłej tajemnicy. Nie publikowała jego zdjęć w sieci ani nie chodziła z nim do mediów. Pięciomiesięcznego niemowlęcia nie widział nawet Muhammad V, który jak twierdzi Oksana Wojewodina, jest jego biologicznym ojcem.

Oto mój książę. Wygląda dokładnie, jak jego tata i ma twarz o azjatyckich rysach - mówi Oksana Wojewodina w ekskluzywnym wywiadzie dla "MailOnline".

Para rozwiodła się kilka miesięcy temu. Małżeństwo króla Muhammada V z miss Moskwy trwało zaledwie niecały rok. Oksana twierdzi, że dziecko zostało poczęte w podróży poślubnej w Australii. Sułtan rozstał się z Wojewodiną, gdy ta była w czwartym miesiącu ciąży.

bDnpZfiv
Zobacz także: Zobacz też: Miss Polski, prowadzi sklepy mięsne. "Robię w nich wszystko"

Modelka oskarża byłego męża o zaniedbywanie dziecka. 36-latka żali się w brytyjskich mediach, że 50-letni Muhammad V nie interesuje się ich wspólnym dzieckiem i całkowicie ich opuścił. Uważa, że zachowuje się zupełnie inaczej niż w 2018 roku, gdy tak bardzo planował mieć dziecko. Wojewodina powiedziała nawet, że w momencie, gdy sułtan dowiedział się, że zostanie ojcem, rozpłakał się z radości.

Cieszę się teraz każdą chwilą macierzyństwa i bardzo mi przykro, że ojciec Leona pominął wszystkie początkowe etapy jego dojrzewania, zaczynając od dnia, w którym się urodził, kończąc na przytulaniu i całowaniu go – dodała Oksana Wojewodina.

bDnpZfiB

Były król nie przyznaje się do dziecka. Rosyjska miss przygotowuje się do zwrócenia się do rosyjskiego sądu o formalne orzeczenie, że Muhammad V jest ojcem jej syna. Sędzia może zażądać od multimilionera testu DNA. Prawnicy sułtana twierdzą natomiast, nie ma żadnych dowodów na to, że jest on ojcem małego Leona. Sam bogacz uważa, że modelka planuje po prostu wykorzystać go do zarobienia dużej sumy pieniędzy podczas procesu.

Za kogo ona mnie uważa… Billa Gatesa? – miał powiedzieć Muhammad V

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDnpZfiW
KOMENTARZE
(29)
tyle
rok temu
Testy i niech buli.Co go nie stać.To,że król to nie znaczy,że go prawo nie dotyczy.
rrt
rok temu
Jak ją bzyknął jeden raz za dużo, to ciężko będzie się wykręcić.
ronia
rok temu
piekny,radosny chlopczyk
bDnpZfiX
hhhh
rok temu
Co to znaczy 'nie przyznaje się'? Ma wątpliwości, niech zrobi test.
Jajko
rok temu
Przecież byli małżeństwem, to jak noe ma dowodów. W czasie małżeństwa zaszła w ciąże wiec według prawa on jest biologicznym ojcem. Jeżeli twierdzi inaczej to może to udowodnić robiąc test
Najnowsze komentarze (29)
pięknota
10 miesięcy temu
Po pierwsze to zaden ruski ąd nie może nakazać mu wykonania testów .Po drugie to powód dla jakiego wyszła za niego za mąż .kasa,kasa ,kasa
ex
rok temu
Trzeba było się nie stukać na lewo i prawo, to by ją nie opuścił. Nie dziwota, że ma wątpliwości. Testy DNA powinny rozwiać wątpliwości.
Ddhhdhrhr
rok temu
Pewnie ma też ptaszka po chinczyku
Piotr
rok temu
Przyda jej się trochę dudków bo po tle za nią wnioskuję, że skromnie żyje,
ninka
rok temu
te rusie baby to wiedza od czego maja i jak to wykorzystac by kase robić
🌚🌚🌚
rok temu
Ale o co kaman? Ona twierdzi, że to jego, on zaprzecza, testy robią i po temacie. A potem niech się żrą o kasę
Emeryr.
rok temu
Sąd malezyjski nic mu nie zrobi,a co dopiero obce sądy!!!Ona może poruszyć cały świat-i co z tego?Jest obca.Została z dzieciakiem i teraz będzie mogła liczyć tylko na siebie.
az
rok temu
chlopczyk naprawde jest podobny do ojca
bDnpZfiP
jan paweł II
rok temu
.....................TO NIE ,,KRÓL" TO ,,KRÓLIK" !!!!..........................................
pawel
rok temu
wyszła za niego z miłości ...
zd
rok temu
Ona czuje w nim piniadz???
gosc
rok temu
A to bydle ten Muha, o ile jest prawda ze jest ojcem jej dziecka
Jajko
rok temu
Przecież byli małżeństwem, to jak noe ma dowodów. W czasie małżeństwa zaszła w ciąże wiec według prawa on jest biologicznym ojcem. Jeżeli twierdzi inaczej to może to udowodnić robiąc test
UK
rok temu
BANKOMAT SIE RUSCE SKONCZYŁHAAAAAAAAAA
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić