Mrowisko w uchu 12-latki. Lekarze rozkładają ręce

122

Owady dosłownie zrobiły sobie mrowisko z uszu Shereyi Darji.

Mrowisko w uchu 12-latki. Lekarze rozkładają ręce
(Youtube.com, Mail Online)

*Dziewczynka pochodzi z miasta Deesa w zachodnich Indiach. *Jej problemy zaczęły się już w ubiegłym roku, prawdopodobnie po zakażeniu ucha. W pewnym momencie zaczęły wychodzić z niego żywe mrówki. Nawet dziesięć dziennie.

*Lekarze bezradnie rozkładają ręce. *Usunęli już setki owadów, ale problem zdaje się nie mieć końca. Próbowali zakroplić uszy kroplami, które udusiłby mrówki i uniemożliwiły dalsze rozmnażane, ale wszystko na nic. Problem jest o tyle dziwny, o ile 12-latka nie odczuwa żadnego dyskomfortu, bo mrówki jej nie gryzą. Nie ma też uszkodzonej błony bębenkowej.

Kamerą endoskopową lekarze nagrali, jak wyciągają martwe owady:

*Rodzice są zdesperowani. *Próbowali już wszystkiego: od tradycyjnych aparatów medycznych po cudotwórców. Ale mrówki nie chcą odpuścić i stale się rozmnażają.

Rodzina prowadzi normalne życie i przebywa w zdrowym środowisku, więc nie możemy nawet zrzucić na to odpowiedzialności. W historii medycyny nie było jeszcze czegoś takiego – mówi bezradnie dr Jawar Talsania, chirurg z Gujarat.

*Ojciec Shereyi martwi się o jej przyszłość. *12-latka została przebadana przez najlepszych lekarzy, ale mimo tego nie rozwiązano problemu. Dzieci w szkole wciąż jej dokuczają. Ojciec boi się, że jeśli nie zostanie wyleczona, jej psychika mocno na tym ucierpi.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić