Mucha zaśpiewała dla prezydenta

11

Anna Mucha w roli Marylin Monroe, Dorota Wellman jako Maria Skłodowska-Curie i Szymon Majewski wcielający się w Mikołaja Kopernika. Tym spotem Paczka zaskoczyła całą Polskę. Gwiazdy nie tylko inspirują Polaków, ale też same przekazują 1% na Szlachetną Paczkę.

Mucha zaśpiewała dla prezydenta
(AKPA)

Gdybym był Kopernikiem, byłbym dumny z tego, że świat kręci się wokół Paczki – przekonuje Szymon Majewski.

Gdybym była Marią Skłodowską-Curie, byłabym dumna z tego, że Paczka zaszczepia w ludziach pierwiastek dobra – wyznaje Dorota Wellman.

W najnowszym spocie Paczki gwiazdy wcielają się w role legendarnych postaci i mówią o tym, z czego są dumne. Czym zaskakuje Anna Mucha? Koniecznie obejrzyj.

Za nami kilka długich, ale bardzo owocnych dni pracy na planie. Już po raz kolejny spotkaliśmy się z pozytywnym odbiorem gwiazd, które mimo napiętych grafików, bez wahania weszły we współpracę ze Szlachetną Paczką – mówi Krystian Stopka ze Stowarzyszenia "Wiosna".

Biorący udział w spocie artyści, to nasi przyjaciele, którzy od lat czynnie wspierają nasz projekt i inspirują Polaków do mądrego pomagania – dodaje Stopka.

Zastrzyk w samo serce. Oryginalny spot zaprasza Polaków do przekazania 1% na Szlachetną Paczkę. To już ostatni moment, by wesprzeć projekt, który od 15 lat zmienia polskie społeczeństwo.

To dzięki Paczce Pan Tadeusz pierwszy raz od dziesięciu lat ma z kim porozmawiać, pani Krystyna uwierzyła, że może być dla kogoś ważna i pokonała depresję, a córeczki samotnego pana Tomka, mają swoje pierwsze w życiu, własne łóżko.

Zmiana życia potrzebujących rodzin może stać się także Państwa udziałem - mówi ks. Jacek "Wiosna" Stryczek, przywódca Paczki. - Przekazując swój 1% na Paczkę, trafiają Państwo prosto w serce. Bo tak, jak serce zasila cały organizm, tak 1% sprawia, że możemy dalej żyć, działać, pomagać – podkreśla.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić