o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Muzułmanów w Europie będzie więcej niż chrześcijan. "Nie róbmy sobie z nich wrogów"

120
Podziel się

Liczba wyznawców islamu w Europie zwiększa się, głównie za sprawą migracji.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (AFP)
bDTIsTIR

*Belgijski minister sprawiedliwości Koen Geens apeluje, by zmienić podejście do muzułmanów. *W Parlamencie Europejskim powiedział on, że Stary Kontynent na razie nie zdaje sobie z tego sprawy, ale już niedługo muzułmanów będzie więcej, niż praktykujących chrześcijan - donosi „Daily Mail”.

Geensowi wtórował Johan Jambon – belgijski minister spraw wewnętrznych. Stwierdził on, że w jego kraju jest 600-700 tys. muzułmanów i zdecydowana większość z nich współdzieli wartości z pozostałymi mieszkańcami.

Najgorsze, co możemy w tej chwili zrobić, to uczynić z tych wszystkich ludzi wrogów. Powinniśmy odkryć, kim są terroryści, kto ich wspiera. Pozostałych muzułmanów musimy mieć po swojej stronie. A nie przeciwko sobie.

bDTIsTIT

*„Daily Mail” przywołuje dane Komisji Europejskiej z 2012 roku. *Wówczas 72 procent Europejczyków twierdziło, że jest chrześcijanami, a muzułmanami tylko 2 procent. W Belgii odsetek wyznawców islamu był wyższy i wynosił ok. 5 procent, zaś chrześcijan niższy – 65 procent. Politycy przekonują jednak, że w związku ze wzmożoną w ostatnich latach migracją, te proporcje mogły ulec zmianie.

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Playalbo App Store.

bDTIsTJu
KOMENTARZE
(120)
ATEISTA_Europ...
5 lata temu
Zmiana podejścia ma polegać na zablokowaniu ich imigracji do Europy - niech budują swoje kraje szczęśliwego ISLAMU TAM gdzie się urodzili ich przodkowie i ich Mahomet. Tego oszołomstwa religijnego nam nie potrzeba - mamy swoje - vatykańskie.
gość
5 lata temu
Nie ma przyjaznych dla chrześcijan muzułmanów. Tacy są mordowani jako niewierni. Muzułmanie w dzielnicy Molenbek chronili zamachowca-terrorystę, a jak go aresztowano, to rzucali w antyterrorystów kamieniami. Tacy są właśnie muzułmanie, bo tak im nakazuje Koran.
hyper
5 lata temu
Już głupszego narodu od belgów w Europie nie ma dają się dymać koziojebcom na wszystkie strony zakaz świąt zakaz stawiania choinki na święta kobieta zgwałcona ma być zadowolona że kozi syn miał na nią ochotę co to ma być! Jak ja się cieszę że jestem rasistą
bDTIsTJv
Beton
5 lata temu
My z nich nie musimy robić wrogów. Oni są naszymi wrogami!
hdfgds
5 lata temu
Belgowie zidiocieli do reszty.
Najnowsze komentarze (120)
domino
5 lata temu
Polacy mają głęboko zakorzenione swoje wartości kulturowe i nie pozwolą sie najechać tak jak Niemcy, Belgia, Szwecja. Polacy nie pozwolą do zalewu islamu w swoim kraju! Np w Białymstoku można dostać w pier...ol za to, że sie ma ciemniejszą karnacje skóry.
cork-1944
5 lata temu
Muzułmanie niech żyją w swoich krajach i tam żyją według swojej religii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Europa nie dla nich.Arabia Saudyjska bogate emiraty i ta sama religia - niech tam emigrują.Ale tej hołoty nie chcą tam.Ci imigranci - islamiści to jest planowana robota. Komuś bardzo odpowiada ten exodus islamistów do Europy. Niech ktoś wreszcie ma taką siłę ,żeby te łodzie! z islamistami w burkach zawracać i niech wracają tą samą drogą co przypłynęli , bo oni tu przypływają w wiadomym celu!!!! Jak mnie ktoś nie aprobuje to się nie pcham na siłę tak jak oni to robią . Ale na to trzeba rozumu i kultury , której im brak. Dziczyzna!!!!!!!!!!!!!!!!!!
stefan
5 lata temu
niech belgowie zaczna calowac ich w żyć, od jutra...
afrykaner777a...
5 lata temu
niech ten zacofany PiS zalegalizuje pozwolenia na broń bo muzułmanska hołota zaleje Polskę ,komuś zależy na zniszczeniu Europy,każda religia to obłuda,wiwat ateiści.
xysz
5 lata temu
ludzie nie byliby wrogami gdyby ci którzy głoszą wiarę nie nastawiałi ich przeciwko sobie, gdyby istniała odrobina tolerancji, empatii i pozwolenie na życie drugiego człowieka według własnych reguł,
hmm
5 lata temu
zaczynam dochodzić do wniosku,że belgowie nie mają mózgu
hs
5 lata temu
Sobieski pewnie w grobie się przewraca niestety wojna idzie dużymi krokami kupujcie bron i brońcie swoich rodzin jak prawdziwi polscy patrioci chrześcijanie bog honor ojczyzna tak zawsze mówiono mi w szkole i na religii i tego trzeba się trzymać
Dyferencjal
5 lata temu
coz za tolerancyjni, nieskazitelni polaczki...(nie wszyscy) Roznica kim jest terrorysta a kim uchodzca wojenny przekracza zdolnosc zrozumienia wielu (nie wszystkich) waszych "umyslow"
bDTIsTJn
bolo
5 lata temu
ale bzdury
juror
5 lata temu
Tym sposobem pan Koen Geens pobil dotychczasowy rekord w dziedzinie glupoty. Gratulujemy panie Geens.
Fadel1200
5 lata temu
A belgia niech już zamknie mordę
kasandra
5 lata temu
Za 20 lat wszyscy którzy przeżyją przejdą na islam bo islam nie toleruje innych religii i ateizmu , będziemy mieli kalifat Europa , cieszycie się ?
a.buczynski
5 lata temu
Rozpowrzechnianie propagandy TFU
klm
5 lata temu
Przede wszystkim - nie wpuszczać !!!! (durna Unio Europejska !!!)
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić