aktualizacja 

Muzułmańscy fanatycy w UK szkolą już 6-letnie dzieci. Szokujące zdjęcia

48

Ibrahim Anderson jest Brytyjczykiem skazanym za wspieranie dżihadystów z ISIS. To jeden z pierwszych procesów, który zakończył się pomyślnie dla brytyjskich władz. Jednak najbardziej szokujące jest to, jak Anderson wychowywał swoje dzieci.

Muzułmańscy fanatycy w UK szkolą już 6-letnie dzieci. Szokujące zdjęcia
(twitter.com)

Na jego telefonie policja znalazła niepokojące zdjęcia. Na jednym z nich 6-letni chłopiec wymachuje mieczem na tle flagi terrorystów. Dziecko najprawdopodobniej oddawało hołd poległemu w ostatnich dniach Jihadi Johnowi.

To nie jedyne takie zdjęcie. Podobne zrobiono rodzeństwu 6-latka. Na jednym z nich widać kilkuletnią dziewczynkę w hidżabie. Są też zdjęcia starszego syna, który również wymachuje mieczem na tle czarno-białej flagi.

Dzieci były wychowywane tak, by w przyszłości również wspierały ISIS. Jednak jak donosi brytyjski "Daily Mail", tego zarzutu nie udało się udowodnić przed sądem. Andersona udało się skazać za nawoływanie do wejścia w szeregi dżihadystów z tzw. Państwa Islamskiego. Mężczyzna jest członkiem londyńskiej grupy muzułmanów odpowiedzialnej m.in. za apele o to, by ścinać głowy wszystkim niewiernym, którzy rysują karykatury Mahometa.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić