Jan Muller| 

Nagus zablokował odlot samolotu. "Rozebrał się po wejściu na pokład"

7

Pasażerowie taniej linii lotniczej Spirit Airlines nie wierzyli własnym oczom, w to co zobaczyli na lotnisku w Las Vegas..

Nagus zablokował odlot samolotu. "Rozebrał się po wejściu na pokład"
(Twitter.com/airmuleapp)

Niezapowiedziany striptiz miał miejsce tuż przed odlotem do Oakland. Według świadkó, jeden z podróżnych rozebrał się zaraz po wejściu na pokład airbusa A320. Lot 359 linii Spirit Airlines został opóźniony w konsekwencji o 30 minut.

Ten człowiek zdjął z siebie ubrania i podszedł do stewardesy - opisał sytuację rzecznik lotniska w Las Vegas, Chris Jones.

Do samolotu wezwano policję. *Według Jones'a nagiemu mężczyźnie udzielono pomocy lekarskiej. Do szpitala trafił w asyście funkcjonariuszy i pozostał tam pod obserwacją. Jego zachowanie, jak tłumaczą lokalne media, było skutkiem "incydentu medycznego"*.

Zajście miało miejsce w sobotnie południe, w ostatni weekend lipca. * Przypadkowo zbiegło się z nową promocją przewoźnika, który swoje samoloty okleja hasłem "the home of the Bare Fare", dosł. *dom gołych taryf. Chodzi o sprzedaż biletów bez dodatków w rodzaju możliwości wyboru miejsca.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić