aktualizacja 

Najbardziej znienawidzony aktor z "Gwiezdnych Wojen" mówi "dość"

8

Ahmed Best nigdy więcej nie wcieli się w rolę Jar Jar Binksa.

Najbardziej znienawidzony aktor z "Gwiezdnych Wojen" mówi "dość"
(Youtube.com)

"Nie jestem zainteresowany powrotem, do "Gwiezdnych wojen". Zrobiłem to, co miałem zrobić. Uważam że to była dobra zabawa, ale teraz trzeba iść do przodu - powiedział Ahmed Best.

W rozmowie z Jamie'm Stangroomem aktor opowiedział o swojej kreacji aktorskiej w "Gwiezdnych wojnach". W wywiadzie Best mówił o współpracy z George'emm Lucasem, który osobiście wybrał go do roli Jar Jar Binksa. Pierwotnie aktor miał tylko wykonywać ruchy postaci. Reżyser jednak stwierdził, że Best powinien również podłożyć głos. I tak się stało - informuje businessinsider.com

Best zdecydował się na rolę, gdyż to co robił, było pionierskie. Za stworzenie Jar Jar Binksa byli bowiem odpowiedzialni ludzie, którzy specjalizowali się w produkcji filmów animowanych.

"Nie było jeszcze "Avatara", nie było Marsjan z filmu "John Carter" . Wszyscy byliśmy zdeterminowani, żeby wyszło jak najlepiej. Praca nad postacią Jar Jar Binska była dla wszystkich wielką przygodą - stwierdził aktor.

Krytyka postaci Jar Jar Binksa była wszechobecna. Wszystko przez jego głupie zachowanie i idiotyczny sposób mówienia. Ahmed Best zagrał w dwóch filmach sagi "Gwiezdnych Wojen" - "Mroczne widmo" i "Atak klonów".

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić