REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone godzinę temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
17.04.16 (19:49)

Najdziwniejszy film świata. Wytrzymacie to?

Najdziwniejszy film świat będzie mieć premierę w 2020 roku. Zapowiada go wyjątkowy trailer.
vimeo

Zapowiedź do „Ambiencé” trwa… 7 godzin i 20 minut. Występują w niej dwaj aktorzy, a akcja dzieje się na południu Szwecji, w Hovs Hallar. Całe nagranie nie ma żadnych cięć - film zarejestrowano jednym ujęciem.

Teaser opublikowany w 2014 roku był krótszy. Trwał on jednak tyle, co niektóre pełnometrażowe filmy – 72 minuty. Jak czytamy w opisie zapowiedzi, kolejna jej część czeka nas w 2018 roku. Wtedy do sieci trafi 72-godzinny trailer.

REKLAMA

Ostateczną premierę całego filmu zaplanowano na 31 grudnia 2020 roku. Jego długość też robi wrażenie. Nagranie ma trwać aż… 30 dni. Film będzie przez ten czas streamowany na wszystkich kontynentach, a po zakończeniu trafi do niszczarki.

Za tym niestandardowym projektem stoi szwedzki reżyser Anders Weberg. „Ambiencé” ma być jego pożegnaniem z kamerą. Po zakończeniu emisji filmu nie będzie już robił kolejnych.

O Webergu było głośno w 2006 roku. To wtedy wprowadził w życie nieszablonowy pomysł. Reżyser nakręcił kilka filmów, które później udostępniał jedynie w sieci peer-2-peer (np. Kazaa czy eMule). Gdy tylko pobrał je jakiś użytkownik, reżyser natychmiast kasował wszystkie nagrania powiązane z produkcją.

Nie przegap:

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij