aktualizacja 

Najnowsza zapowiedź nowego sezonu "Z Archiwum X"

W sieci pojawiła się prawdziwa gratka dla wielbicieli przygód Scully i Muldera. Filmik ujawnia kulisy powstawania nowych odcinków kultowego serialu.

Najnowsza zapowiedź nowego sezonu "Z Archiwum X"
(Youtube.com)

Zapowiedź trafiła do sieci niecały miesiąc przed premierą nowej serii. na 20-minutowym filmie można zobaczyć nie tylko wypowiedzi Gillian Anderson i Davida Duchovnego, ale również twórców "X-files", Chrisa Cartera i jego ekipy.

Premierę zobaczymy 24 stycznia 2016 r. Tego wieczoru telewizja Fox wyemituje pierwszą część nowego odcinka. Druga zostanie pokazana następnego dnia. Najnowszy sezon "Z Archiwum X" będzie składał się z sześciu epizodów. Twórcy zapowiadają, że fani mogą liczyć zarówno na wątki związane z motywem rządowego spisku, jak i na odcinki niezależne fabularnie, w których Mulder i Scully zmierzą się z siłami nadprzyrodzonymi. Według Davida Duchovnego odcinki tej drugiej kategorii będą o wiele zabawniejsze.

Oprócz Muldera i Scully powróci również Walter Skinner. Nie zabraknie także złowieszczego "człowieka z papierosem". Obsadę zasili również "świeża krew". Agentom FBI przyjdzie także stanąć w obliczu podjęcia trudnych życiowymi decyzji.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić