Nakarmiła piersią siostrzeńca i pochwaliła się na Facebooku. Internauci bezlitośni

Australijka Meg Nagle, znana też jako blogerka „The Milk Meg”, postanowiła nakarmić własną piersią dziecko swojej siostry, które nie chciało wypić mleka z butelki. Zdjęcie zamieściła w internecie czym szybko wywołała gorącą dyskusję.

Obraz
Źródło zdjęć: © Facebook.com | The Milk Meg

Wiedziałam, że był zmęczony, więc przyłożyłam go do piersi i voila - po chwili zasnął – napisała.

Internauci zaczęli się zastanawiać, czy dobrze zrobiła. Część z nich pytała, co na temat takiej opieki nad malcem uważa siostra blogerki. Inni dodawali, że karmienie jest sposobem na budowanie więzi między matką a dzieckiem i nikt z osób postronnych nie powinien w tym uczestniczyć.

*Meg Nagle broni się przed krytyką i zapewnia, że jej siostra wie o wszystkim. *W rozmowie z mediami podkreśla, że przejście na mleko z butelki jest trudne dla dziecka, a nieobecność matki z powodu pracy dodatkowo to utrudnia. Jej siostra sama ją poprosiła, by w razie czego nakarmiła chłopca.

Blogerka zdecydowanie broni zawodu mamki. Uważa, że istniał on od zawsze i nadal jest potrzebny.

Nie przegap:

Wybrane dla Ciebie