Napisali list do Boga. W sprawie meczu z Niemcami

Trwaj chwilo, jesteś piękna. Wygraliśmy pierwszy mecz na Euro w niedzielę, więc póki co, mamy na koncie całe trzy punkty. Po meczu z Niemcami może być lepiej. Dlatego Maciej i Lucjan z "Make Life Harder" wznoszą modły.

Obraz
Źródło zdjęć: © Pixabay.com

Żarty się skończyły. Chcemy wygrać ten mecz. Mimo że Niemcy są niezwykle trudnym przeciwnikiem na boisku. Może dwóch blogerów z Pomorza trafiło w sedno w swoim tekście? Może po prostu jesteśmy pomijani w rozdawnictwie zwycięstw przez Boga? I dlaczego to zawsze Niemcom się wszystko udaje, a nam nie?

A przecież tak bardzo się staramy. Postawiliśmy Jezusa w Świebodzinie, lewica nie weszła do sejmu i już nawet Nergal nie jest jurorem w The Voice of Poland - czytamy na blogu Make Life Harder.

Cały tekst możecie przeczytać tutaj:

Autor: Mateusz Kijek

Teraz serce internetu w jednej aplikacji. Bądź na bieżąco i pobierz w Google Play albo App Store.

Wybrane dla Ciebie