"Narkotykowa wróżka" nie żyje. Przedawkowała w zaawansowanej ciąży

29

Sharissa Turk zyskała popularność dzięki występie w teledysku do piosenki "My World Is Blue" grupy White Trash Clan.

"Narkotykowa wróżka" nie żyje. Przedawkowała w zaawansowanej ciąży
(o2.pl)

25-latka została znaleziona w swoim domu na Staten Island. Według zeznań jej chłopaka nie reagowała na bodźce. Prawdopodobną przyczyną jej śmierci było przedawkowanie narkotyków lub silnych środków przeciwbólowych. W chwili śmierci kobieta była w ósmym miesiącu ciąży.

Sharissa stała się znana w sieci dzięki roli "narkotykowej wróżki". W 2012 roku Amerykanka wystąpiła w teledysku do piosenki opowiadającej o uzależnieniu od leków przeciwbólowych. Pojawiła się w nim z niebieskimi skrzydełkami i różdżką, a jej rola polegała przede wszystkim na rozdmuchiwaniu niebieskiego proszku oraz podrygiwaniu w rytm muzyki.

Turk już wcześniej miała problemy z narkotykami. Wkrótce po wystąpieniu w teledysku została zatrzymana przez pracujących pod przykrywką policjantów za próbę sprzedaży Oksykodonu, który jest silnym środkiem przeciwbólowym. Nie poszła wtedy jednak do więzienia, lecz trafiła pod nadzór, który zakładał regularne testy na obecność narkotyków we krwi oraz godzinę policyjną. Ponownie aresztowano ją w 2015 roku i skazano na prace społeczne.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić