o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Adam Dudkiewicz
|

Nastolatkowie pozwolili utopić się 32-latkowi. Zaczęli się śmiać i nagrali film

64
Podziel się

Nastolatkowie widząc topiącego się, niepełnosprawnego mężczyznę, wyciągnęli telefon i zaczęli nagrywać. Nie zadzwonili na numer alarmowy i nie udzielili pomocy.

Nastolatkowie pozwolili utopić się 32-latkowi. Zaczęli się śmiać i nagrali film
(Youtube.com)
bESPBvnp

Niepełnosprawny mężczyzna zmarł. Całe zajście miało miejsce w miejscowości Cocoa na Florydzie. Grupa młodzieży w wieku od 14 do 16 roku życia stała na brzegu stawu, gdy dostrzegła mężczyznę, który wszedł do wody. Po chwili okazało się, że ma problemy z utrzymaniem głowy nad powierzchnią.

*Nastolatkowie wyjęli więc telefon i zaczęli nagrywać. * Przed incydentem grupa paliła marihuanę, co prawdopodobnie wpłynęło na sposób reakcji. Rzecznik miejscowej policji podaje, że chłopcy ostrzegali mężczyznę, poruszającego się o lasce, żeby nie wchodził do wody i ostrzegli, że nie będą go ratować. Mimo tego, żaden z nich nie zadzwonił po pomoc.

bESPBvnr

Nie pomożemy ci, wychodź z wody - krzyczeli nastolatkowie.

Kiedy 32-latek przestał się poruszać, jeden z chłopców powiedział "o umarł". Co więcej ciało Jamela Dunna zostało wydobyte ze stawu 3 dni po całym zajściu. W trakcie policyjnego przesłuchania żaden z nastolatków nie wyraził skruchy. Według relacji "Daily Mail" jeden z chłopców podczas przesłuchania tylko się uśmiechnął.

Rodzina topielca była wstrząśnięta. Siostra zmarłego jest zdania, że grupa powinna odpowiedzieć za ten czyn. Prokuratorzy są jednak odmiennego zdania. Nie znajdują podstawy do pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej. Policja dodaje jednak, że nie istnieje jakiekolwiek wytłumaczenie dla takiego zachowania.

Zobacz także: Zobacz także: Topił się, a wokół pływali ludzie - nikt nie zareagował
bESPBvnx

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

bESPBvnS
KOMENTARZE
(64)
Matek
4 lata temu
Jakby sie jakies zwierzę topiło to bym pomogł ale za czlowieka nie ryzykowalbym życia.Ale zadzwonic mogli po pomoc.
...
4 lata temu
Wszyscy tacy jesteście,zdziczali oglądacze i podglądacze świata przez obiektyw telefonu komórkowego. Sprzedajecie swoje człowieczeństwo za chwile "sławy" na portalach społecznościowych. Nie ma w was ludzkich uczuć,ludzkich odruchów-kiedy ktoś będzie zabijał wasze dzieci,wnuki lub bliskich też będziecie filmować by wrzucić na FB? A ,za pomniałem ,to inni są tacy, WY nie...Ludzkie odpady,żal że urodziłem się taką samą ludzką bestią i muszę żyć wśród was.
Anatol
4 lata temu
skoro chłopki go ostrzegli, żeby do wody nie wchodził dodając, że nie bedą go ratować. To jednoznacznie wskazuje, że kaleka popełnił samobójstwo. I nie ma co mu przeszkadzać. Chłopaki zrobili poprawnie.
bESPBvnT
ru2214pl
4 lata temu
na szczęście ten co utonął to był tylko kryminalistą.
apsik
4 lata temu
Jakby koleś nie właził do wody tylko usiadł z chłopakami i przypalił ziółko to by żył i miał kilku nowych kumpli...
Keraj
4 lata temu
znak czasu nagrać i lajki dostać, na YouTubie zaistnieć nawet za cenę czyjegoś życia
ona
4 lata temu
A nie miał drugiego życia, jak w grach komputerowych? Dziwne....
AmonRa
4 lata temu
Uprzedzili faceta aby nie wchodził do wody. Powiedzieli mu, że nie będą go ratować. Wlazł tam gdzie nie powinien. Po prostu selekcja naturalna i tyle.
jasiu
4 lata temu
Typowe zachowanie odmóżdżonych lemingów.
TW Julita
4 lata temu
U nas nieudzielenie pomocy człowiekowi znajdującemu się w bezpośrednim stanie zagrożenia życia - to przestępstwo. Amerykańskie prawo jest kretyńskie.
ratownik
4 lata temu
a może by tak z innej strony!!po co wchodził kaleka do wody jak nie umie pływać?ostrzegali go przecież !!gdzie tu ich wina??nie każdy pływa jak ryba!!tylko w filmach jest dawid haselhoff i wyciąga topielców jak sledzie jednego po drugim!
Mariusz Jakle...
4 lata temu
Jestem pewny rasy gapiów.
mieli farta
4 lata temu
najwazniejsze,ze była dobra zabawa
bESPBvnL
polak
4 lata temu
PO PROSTU WYCHOWANIE FATALNE!Postawa rodziców wpływa na dzieci.Znieczulica ponura panuje też u nas.W trójmieście gdyby nie bohaterski czyn kierowcy człowiek wykrwawiłby się na moście, na śmierć. Mnóstwo kierowców jechało nikt nie reagował tylko... tenże kierowca autobusu zareagował i uratował człowieka.Ot 21 wiek........
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić