Krzysztof Narewski| 
aktualizacja 

Natalia Przybysz może mieć problem

431

Część osób zdążyła już zapomnieć o wywiadzie Natalii Przybysz na temat jej aborcji, ale nie Katolicki Klub im. Św. Wojciecha. Jego przedstawiciele złożyli do łódzkiej prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przez piosenkarkę przestępstwa polegającego "na dokonaniu zbrodni zabicia dziecka nienarodzonego".

Natalia Przybysz może mieć problem
(newspix.pl)

Chwalenie się przez wokalistkę aborcją to według nich też czyn zabroniony. Zdaniem katolickiego klubu Natalia Przybysz zachęca tym samym inne osoby do naśladowania – nie tylko w wywiadzie, ale i piosence „Przez sen”.

Na razie nie wiadomo, czy sprawą ktokolwiek się zajmie. Według dziennik.pl, który poinformował o złożonym zawiadomieniu, łódzka prokuratura jeszcze nie podjęła decyzji w tej sprawie.

Wywiad z Natalią Przybysz pojawił się w „Wysokich obcasach” pod koniec października. Piosenkarka opowiadała w nim o wyjeździe na Słowację w celu usunięcia ciąży. Swoją decyzję argumentowała m.in. zbyt małym mieszkaniem. Wywiad piosenkarki wywołał prawdziwą burzę. Niektórzy chwalili ją za przełamanie tabu, inni ganili za szkodzenie "czarnemu protestowi", a jeszcze inni za samą aborcję.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić