Beata Kruk| 

Natalie Imbruglia wystąpi w Polsce

2

Po kilkuletniej przerwie australijska wokalistka wraca na scenę. W ramach nowej trasy koncertowej po Europie Natalie Imbruglia wystąpi również w Polsce.

Natalie Imbruglia wystąpi w Polsce
(Facebook.com)

Piosenkarka zaśpiewa 26 kwietnia w warszawskim Klubie Stodoła. Natalie ogłosiła ideę, która jej przyświeca podczas całej trasy po Europie - informuje Radio Eska.

Jestem bardzo podekscytowana powrotem do koncertowania i cieszę się, że wybrałam kameralne sale w ramach podziękowania moim fanom. (…) Uwielbiam atmosferę mniejszych sal. Czuję, jakbym śpiewała dla każdego widza z osobna i widzę, w jaki sposób odbierają to, co mam im do przekazania - wyznała Natalie.

Wykona swoje największe przeboje, a także utwory z ostatniej płyty, zatytułowanej "Male". Artystka zawarła na niej covery swoich ulubionych męskich wykonawców, m.in. Cata Stevensa, Damiena Rice'a, Toma Petty, Pete'a Townshenda. Płyta wyszła latem 2015 roku.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Natalie rozpocznie europejską trasę od występu w Moskwie. Pojawi się również m.in. w Estonii, Rumunii, Bułgarii, Chorwacji, Niemczech, Włoszech, Wielkiej Brytanii i na Ukrainie. Trasę zakończy 26 maja koncertem w duńskim mieście Kolding.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Zobacz także:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić