REKLAMA
Odsłoń newsy
Odsłoń newsy
Cytaty dnia
Copyright Wirtualna Polska Media S.A. - ReklamaRegulaminPrywatność
Odświeżone 7 minut temu
Twoje konto
Pogoda
Radio
Quizy
0
graczy online
Graj teraz!
REKLAMA
Bartłomiej Bajerski13.03.18 (19:53)

Nauczyciel nakarmił szczeniakiem wielkiego żółwia. Uczniowie patrzyli

Władze oświatowe jednego z okręgów w Idaho prowadzą dochodzenie w sprawie nauczyciela z Preston Junior High School. Mężczyzna zszokował pokazem po lekcjach.
Pixabay.com

Robert Crosland nakarmił żółwia jaszczurowatego szczeniakiem. Nie jest jasne, czy pies był martwy, czy jeszcze żył. Nauczyciel urządził pokaz po zajęciach, jednak widziało go wielu uczniów. Kurator okręgu szkolnego Preston nie przebierał w słowach.

Dowiedzieliśmy się o godnym pożałowania wydarzeniu z udziałem niektórych okazów biologicznych - oświadczył Marc Gee.

REKLAMA

Nauczyciel, który wpadł w tarapaty, jest popularnym i lubianym pedagogiem. Uczniowie uwielbiają jego zajęcia. Mówią, że ożywił nudną naukę. Crosland słynie z trzymania w pracowni wielu zwierząt, w tym żółwi jaszczurowatych, których największe okazy osiągają w naturze wagę nawet 30 kilogramów.

Preston School District

Władze szkolne skupiają się na śledztwie i apelują o cierpliwość. Informacje przekazano do biura szeryfa, jednak Crosland nie został zawieszony ani wysłany na urlop. Mimo że kurator zapewnia, iż traktuje zdarzenie niezwykle poważnie, wzywa jednocześnie o powściągliwość w ferowaniu sądów dotyczących nauczyciela - pisze "The Independent".

Zobacz także: Rodzice oburzeni postawą nauczycielki. Zobaczyli, co dzieje się w szkole

Mamy nadzieję, że błędy popełnione przez nauczyciela nie spowodują, że zapomnimy o latach troski, wysiłku i pasji, które poświęcił uczniom z okręgu Preston - powiedział kurator.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

0
0
0
0
0
0
PODZIEL SIĘ
TWEETNIJ
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze
REKLAMA
REKLAMA
Zamknij