aktualizacja 

Nie chcą koncertu Adama Lamberta. Bo jest gejem

20 tys. osób podpisało petycję przeciwko występowi zwycięzcy programu "American Idol". Wszystko przez orientację seksualną artysty.

Nie chcą koncertu Adama Lamberta. Bo jest gejem
(East News)

Sylwestrowy koncert Adama Lamberta w Singapurze stoi pod znakiem zapytania. Pod petycją mającą doprowadzić do odwołania występu do tej pory podpisało się 20 tys. osób. Zdaniem organizatorów akcji, obecność na scenie artysty, który nie ukrywa orientacji seksualnej, stałaby w sprzeczności z "głównymi singapurskimi wartościami". Protestujący przywołali występ z 2009 r. jako przykład nieodpowiedniego zachowania Lamberta i dowód na dopuszczanie się przez niego "czynów lubieżnych". Wówczas podczas rozdania nagród American Music Awards artysta całował na scenie innego muzyka, a jednego z tancerzy złapał za krocze.

Adam Lambert odniósł się do całej sprawy za pośrednictwem Twittera. W krótkim wpisie daje do zrozumienia, że nie zamierza składać broni i będzie konsekwentnie walczyć z homofobią, jak to określa, piosenka po piosence. Organizatorzy koncertu zapewnili również fanów, że występ w Marina Bay odbędzie się zgodnie z planem.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić