Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na

Nie lubisz kawy? Teraz możesz się jej "napić" w zupełnie nowy sposób

7
Podziel się:

Od teraz nie musisz zrobić nic, aby „napić się” kawy. Na rynek właśnie wchodzą bransoletki kofeinowe Joule - urządzenia, które dosłownie nakarmią cię kofeiną. Wymyśliła je mała firma z Kanady.

Nie lubisz kawy? Teraz możesz się jej "napić" w zupełnie nowy sposób
(Pixabay.com, Unsplash)

Dlaczego nosić bransoletkę, zamiast napić się kawy? – zapytasz. Twórcy twierdzą, że bransoletka ma wszystkie zalety picia kawy, ale nie ma uciążliwych konsekwencji tak dobrze znanych kawoszom. Bransoletka nie farbuje zębów i nie powoduje nieświeżego oddechu. Nie dostarcza też zbędnych kalorii!

Sposób działania urządzenia jest podobny do działania plastrów nikotynowych. Kofeina przez skórę dostaje się wprost do krwiobiegu. Substancja uwalnia się stopniowo. Dzięki temu właściciel otrzymuje niewielkie dawki energii przez cały dzień.

*Bransoletka będzie kosztowała 29 dolarów. *Producenci zapowiadają również, że powstanie zegarek działający w ten sam sposób.

Produkt powstał dzięki portalowi Indiegogo.com. To projekt, który za pobraniem 5-procentowej prowizji, pozwala zebrać ludziom fundusze na określoną ideę lub rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(7)
MMM
7 lat temu
Ale picie kawy, to sama przyjemność.
stefan
7 lat temu
w zyci swojej mam takie bransoletki
SL72
7 lat temu
Nowy sposób na zrobienie społeczeństwa kolejnym bublem w chu*** i nic więcej !
Kosma
7 lat temu
Nie lubię jakichkolwiek " speedów" . Co innego ciepłe kakao na mleku i gorzka czekolada :-) .
gaga
7 lat temu
a na ile wystarcza taka bransoletka?
onan
7 lat temu
I w ten właśnie sposób powstaje nowe uzależnienie w tym przypadku od bransoletki. ps. Ja uzależniłem się np. od prawej ręki. Dlaczego prawej? Bo jestem praworęczny, ale uzależniony i to bardzo szczególnie jak niema żadnej kobiety w pobliżu.
Ale gość
7 lat temu
Nowy sposób, uchem:)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić