o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na

Nie ma już reżyserów "Matrixa". Wachowscy zostali siostrami

46
Podziel się

Kojarzycie reżyserów trylogii "Matrix" braci Wachowskich? To znaczy... reżyserki? Wcześniej Larry zmienił się w Lanę, a teraz Andy zmienia się w... Lilly.

Nie ma już reżyserów "Matrixa". Wachowscy zostali siostrami
(East News, Visual Press Agency)
bDgGTtIl

Andy Wachowski przestaje istnieć. O planowanej zmianie płci znanego reżysera dowiadujemy się od samego zainteresowanego. Mężczyzna przyznał, że jest transseksualny i teraz będzie nazywać się Lilly Wachowski. Andy ogłosił publicznie zaskakującą nowinę, ponieważ chciał ubiec tabloid, który planował publikację na ten temat.

List znanego reżysera opublikowała gazeta Windy City Times. Podkreślił w nim, że jest wdzięczny za wsparcie rodziny. Dodał, że inne osoby, które przechodzą ten proces, nie miały tego szczęścia.

Bycie transpłciową osobą nie jest łatwe. Żyjemy w świecie, gdzie mniejszości gender muszą mierzyć się twarzą w twarz ze światem, który nie jest gościnny. Jestem szczęściarą, bo miałam wsparcie żony rodziny i przyjaciół. Więc tak, właśnie się przemieniam - napisała Lilly Wachowski.

bDgGTtIn

Już wkrótce siostry Wachowskie rozpoczną pracę nad 2 sezonem serialu Sense8.

bDgGTtIO
KOMENTARZE
(46)
Krzyk
5 lata temu
😱
rm81
5 lata temu
czuby hehehe
II
5 lata temu
Od jutra zostaję swoim wujkiem.
bDgGTtIP
alaina
5 lata temu
0Mam wrażenie, że zjawisko "transpłciowości" zamienia się szybko z mniejszościowej na większościową (oby nie. Syn/córka Cher, dzieci Pitta i Jolie, bracia Wachowscy, Conchita z Eurowizji, lansowanie Szpaka, Caitlyn/Bruce Jenner itd. Odgórne sterowanie, aby zatrzeć cechy typowo męskie i żeńskie a zastąpić nijakimi i sztucznością? Transseksualizm jest poważnym zaburzeniem, powodującym cierpienie psychiczne osoby, a nie normalnością i "trzecią płcią", jak cały czas wmawiają nam media. Tak samo "homo" orientacja wszechobecna w telewizji. Jestem zaalarmowana wmuszaniem w społeczeństwo nowych "norm" typu małżeństwa gejowskie.
Mirek
5 lata temu
Dziwne, że dopiero teraz odkryli to w sobie(mają swoje lata), i to obaj na raz. (to moja ironia, bo wydaje mi się, że jest w tym konkretny cel).
Najnowsze komentarze (46)
Antyped
5 lata temu
Za dużo kasy i od razu mózg się lasuje...
Wu.F
5 lata temu
W du.ach się po przewracało od mamony i tyle
Antonina
5 lata temu
kiedy NFZ bedzie refundował?
marianUK
5 lata temu
Nie ma czegoś takiego jak zmiana płci, zwłaszcza u dorosłego osobnika. Na poziomie genetycznym to mezczyzni. Ciekawe kiedy za gloszenie prawdy bedzie sie wsadzac do wiezien, bo takie glupoty skoncza sie jakims totalitaryzmem w imie nowej utopi - transgederii?
II
5 lata temu
Od jutra zostaję swoim wujkiem.
rm81
5 lata temu
czuby hehehe
Drake
5 lata temu
co pieniądze robią z ludźmi
ja
5 lata temu
pogięło do końca
bDgGTtIH
rysio nowocze...
5 lata temu
no to jeb...c zydówki
czes
5 lata temu
jak chcecie się cyckami pobawić to sobie dziewczynę znajdźcie!!!
ANtymuslim
5 lata temu
Islam na ciebie czeka reżyserze.
ludek
5 lata temu
Komisyjnie uśpić.
szok
5 lata temu
Świat oszalał.
cynik
5 lata temu
Nie rozumiem, dlaczego stwierdzili to dopiero teraz,majac juz swoje lata..Pracuje w psychiatryku i spotkalem sie pare razy z transseksualistami, ale sa to ludzie mlodzi, ktorzy twierdza ze kobietami czuli sie od dziecka. Ich moge zrozumiec,ale Wachowscy/Wachowskie, dobijajace do piecdziesiatki?
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić