aktualizacja 

Nie pokazuj biletów przed imprezą

Brytyjski żartowniś wszedł na premierę najnowszej części przygód Jamesa Bonda dzięki dużej dozie bezczelności, pomysłowości oraz braku wyobraźni właściciela oryginalnego zaproszenia.

Nie pokazuj biletów przed imprezą
(Youtube.com)

Na premierę "Spectre" przybyła brytyjska para książęca, wielu celebrytów oraz prezenter londyńskiego radia Wandsworth, James Ware. Sęk w tym, że radiowiec swój bilet wydrukował na podstawie kopii - czyli ukradł. Ktoś z prawdziwym zaproszeniem pochwalił się nim w sieci, wrzucając zdjęcie kartonika na Instagram. James skopiował go, obrobił w Photoshopie i wydrukował na profesjonalnej drukarce. Najważniejszy był kod kreskowy, bo to on był sprawdzany przy wejściu.

Jeżeli tylko uprzedzę właściciela biletu i będę wcześniej, to może się udać. Na wszelki wypadek zamówiłem w Uber kurs z limuzyną, więc to powinno pomóc - Ware wyjaśnił na wideo z "wbijania się" na premierę.

Udało się nie tylko to. Wszedł również na imprezę zamkniętą po premierze. Papierową opaskę wydawaną zaproszonym gościom zrobił, wydzierając kawałek papieru z informacji prasowej.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić